Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
16099 Traukos riedmenų atsarginių dalių, mazgų ir jų agregatų remonto paslaugų dinaminė pirkimo sistema
II.1.2)Code CPV principal34631000 Pièces détachées pour locomotives ou matériel ferroviaire roulant
II.1.4)Description succincte:
DPS objekto pritaikymo sritis: atsarginės traukos riedmenų dalys, medžiagos, kitos atsargos bei atskirų agregatų remonto paslaugos, reikalingos užtikrinti savalaikį mažųjų ir didžiųjų planinių remontų bei skubių neplaninių remontų atlikimą.
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: oui
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:
20021 Tarpinių, aušinimo sekcijų, amortizatorių, movų ir kitų atsarginių dalių pirkimas
Lot nº: 1
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)50222000 Services de réparation et d'entretien de matériel roulant
34631000 Pièces détachées pour locomotives ou matériel ferroviaire roulant
II.2.4)Description des prestations:
AB „Lietuvos geležinkeliai“ (toliau – LTG) atlieka viešąjį tarptautinį konkretų pirkimą, dinaminės pirkimo sistemos pagrindu ir numato įgyti tarpines, aušinimo sekcijas, amortizatorius, movas ir kitas atsargines dalis.
20022 Webasto sistemos atsarginių dalių pirkimas
Lot nº: 2
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)34631000 Pièces détachées pour locomotives ou matériel ferroviaire roulant
Perkamos Webasto sistemos atsarginės dalys.