Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Soporte a la tramitación de expedientes sancionadores del CATIT de la Dirección de Tráfico
Nuorodos numeris: T-0044/22
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas72310000 Duomenų apdorojimo paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
II.1.5)Numatoma bendra vertėVertė be PVM: 872 727.26 EUR
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)72310000 Duomenų apdorojimo paslaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas: