II.1)Εύρος της σύμβασης
II.1.1)Τίτλος:
Δράσεις Τουριστικής Προβολής και Ανάπτυξης της Περιφέρειας Αττικής
Αριθμός αναφοράς: 160026
II.1.2)Κωδικός κύριου λεξιλογίου CPV79416000 Υπηρεσίες δημοσίων σχέσεων
II.1.4)Σύντομη περιγραφή:
Αντικείμενο της σύμβασης αποτελεί η υλοποίηση του Έργου «Στρατηγικό Σχέδιο Δράσης Τουριστικής Προβολής και Ανάπτυξης της Περιφέρειας Αττικής», το οποίο περιλαμβάνει συνδυασμό δράσεων τουριστικής προβολής και συμβολής στην τουριστική ανάπτυξη της Περιφέρειας Αττικής. 79416000 22462000
II.1.5)Εκτιμώμενη συνολική αξίαΑξία χωρίς ΦΠΑ: 7 240 700.00 EUR
II.1.6)Πληροφορίες σχετικά με τα τμήματαΗ παρούσα σύμβαση υποδιαιρείται σε τμήματα: όχι
II.2)Περιγραφή
II.2.2)Επιπλέον κωδικός(-οί) CPV39154100 Περίπτερα εκθέσεων
72000000 Υπηρεσίες τεχνολογίας των πληροφοριών: παροχή συμβουλών, ανάπτυξη λογισμικού, Διαδίκτυο και υποστήριξη
72212224 Υπηρεσίες ανάπτυξης λογισμικού επεξεργασίας ιστοσελίδων
72212517 Υπηρεσίες ανάπτυξης λογισμικού τεχνολογίας των πληροφοριών
72212783 Υπηρεσίες ανάπτυξης λογισμικού διαχείρισης περιεχομένου
72314000 Υπηρεσίες συλλογής και διαταξινόμησης δεδομένων
72400000 Υπηρεσίες Διαδικτύου
79310000 Υπηρεσίες έρευνας αγοράς
79311300 Υπηρεσίες ανάλυσης αποτελεσμάτων ερευνών
79340000 Υπηρεσίες διαφήμισης και μάρκετινγκ
79341400 Υπηρεσίες διαφημιστικής εκστρατείας
79413000 Υπηρεσίες παροχής συμβουλών σε θέματα μάρκετινγκ
79415200 Υπηρεσίες παροχής συμβουλών σε θέματα σχεδιασμού
79416000 Υπηρεσίες δημοσίων σχέσεων
79420000 Υπηρεσίες που σχετίζονται με τη διαχείριση
79950000 Υπηρεσίες διοργάνωσης εκθέσεων και συνεδρίων
79952000 Υπηρεσίες εκδηλώσεων
22462000 Διαφημιστικό υλικό
II.2.4)Περιγραφή της σύμβασης:
Αντικείμενο της σύμβασης αποτελεί η υλοποίηση του Έργου «Στρατηγικό Σχέδιο Δράσης Τουριστικής Προβολής και Ανάπτυξης της Περιφέρειας Αττικής», το οποίο περιλαμβάνει συνδυασμό δράσεων τουριστικής προβολής και συμβολής στην τουριστική ανάπτυξη της Περιφέρειας Αττικής.
Η διάρκεια της σύμβασης είναι είκοσι τέσσερις (24) μήνες, με δυνατότητα παράτασης για ένα έτος, σύμφωνα με το άρθρο 217 του Ν. 4412/2016.
Αναλυτική περιγραφή του φυσικού και οικονομικού αντικειμένου της σύμβασης δίδεται στο ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ Ι της παρούσας
Η σύμβαση θα ανατεθεί με κριτήριο την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει της βέλτιστης σχέσης ποιότητας – τιμής.
Η Σύμβαση δημοπρατείται ενιαία. Οι υποψήφιοι υποχρεούνται , επί ποινή αποκλεισμού, να υποβάλουν προσφορά για το σύνολο του Έργου (για όλες τις Δέσμες Ενεργειών).