Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Investuotojo atranka valdžios ir privataus subjektų partnerystės projekto "Lopšelio-darželio "Eglutė" ir lopšelio-darželio "Žilvitis" modernizavimas energijos taupymo tiekėjo pagrindu"
II.1.2)Main CPV code45453100 Refurbishment work
II.1.4)Short description:
Pagal pridedamą techninę specifikaciją ir konkurso sąlygas Projekto įgyvendinimo metu privačiam subjektui numatoma perduoti techninio projekto parengimo, energijos taupymo priemonių įdiegimo, pasiekiant ne žemesnę negu C klasę, ir modernizuotų sistemų priežiūros paslaugas
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)45453100 Refurbishment work
II.2.4)Description of the procurement: