Muutoksia tai lisätietoja koskeva ilmoitus
Oikeusperusta:
Direktiivi 2014/24/EU
I kohta: Hankintaviranomainen/-yksikkö
II.1)Hankinnan laajuus
II.1.1)Nimi:Viitenumero: AO 713
II.1.2)Pääasiallinen CPV-koodi64212000 Matkapuhelinpalvelut
II.1.4)Lyhyt kuvaus:
Tämän tarjouspyynnön tavoitteena on tehdä yksittäinen palveluja koskeva puitesopimus matkaviestintäpalvelujen ja oheislaitteiden toimittamista varten. Vähintään seuraavat matkaviestintäpalvelut on toimitettava: puheviestintä, dataviestintä ja tekstiviestit (SMS).
VI kohta: Täydentävät tiedot
Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Servizzi - 230763-2020
il-Lussemburgu-Lussemburgu: Komunikazzjonijiet bil-Mowbajl
2020/S 097-230763
Tiswija
Avviż għal tibdiliet jew informazzjoni addizzjonali
Servizzi
II.1)L-għan tal-ksib
II.1.1)Titlu:
Komunikazzjonijiet bil-Mowbajl
Numru ta' referenza: AO 713
II.1.2)Kodiċi ewlieni CPV
64212000 Servizzi tal-telefoni ċellulari
II.1.4)Deskrizzjoni qasira:
Din is-sejħa għall-offerti qed timmira li tagħti qafas ta' kuntratt ta' servizz singolu għall-provvista ta' servizzi ta' telefonija bil-mowbajl u t-tagħmir assoċjat. Mill-inqas se jkunu pprovduti s-servizzi ta' komunikazzjoni bil-mowbajl li ġejjin: il-komunikazzjoni tal-vuċi, il-komunikazzjoni tad-dejta, messaġġi bit-test (SMS).
Obvestilo o spremembah ali dodatnih informacijah
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Obseg naročila
II.1.1)Naslov:Referenčna številka dokumenta: AO 713
II.1.2)Glavna koda CPV64212000 Storitve mobilne telefonije
II.1.4)Kratek opis:
Namen tega javnega razpisa je oddati samostojno okvirno naročilo storitev za zagotavljanje storitev mobilne telefonije in pripadajoče opreme. Zagotoviti je treba vsaj naslednje mobilne komunikacijske storitve: glasovno komunikacijo, podatkovno komunikacijo, besedilna sporočila (SMS).