Notice for changes or additional information
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Radioaktiivselt saastunud metallijäätmete käitlusteenuse tellimine
Reference number: 248269
II.1.2)Main CPV code90521000 Radioactive waste treatment services
II.1.4)Short description:
Hankelepingu esemeks on Paldiski endisel tuumaobjektil ladustatud radioaktiivselt saastunud metallijäätmete transport käitlustehasesse, kus toimub nende saastest puhastamine või sulatamine jäätmete mahu vähendamise eesmärgil. Saadud puhas metall suunatakse eelistatult pakkuja poolt taaskasutusse (võetakse ringlusse). Juhul kui pakkujal pole võimalik puhast metalli taaskasutusse suunata transporditakse puhas metall Paldiski objektil asuvasse käitluskeskusesse. Kontsentreeritud tagastatavad radioaktiivsed jäätmed transporditakse nende edasiseks käitlemiseks Paldiski objektil asuvasse käitluskeskusesse.