Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu – sabiedriskie pakalpojumi
Iepirkuma procedūras rezultāti
Juridiskais pamats:
Direktīva 2014/25/ES
I iedaļa: Līgumslēdzējs
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Par elektroenerģijas iegādi
Atsauces numurs: RS 2018/3
II.1.2)Galvenās CPV kods09310000 Elektrība
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: nē
II.2)Apraksts
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)09310000 Elektrība
II.2.4)Iepirkuma apraksts: II.2.11)Informācija par iespējāmIespējas: nē