Služby - 23185-2021
Česko-Brno: Architektonické, stavební, technické a inspekční služby
2021/S 011-023185
Oznámení o výsledku zadávacího řízení
Výsledky zadávacího řízení
Služby
Právní základ:
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Zpracování projektové dokumentace a výkon autorského dohledu na akci „Bytová výstavba Kamenný vrch II, 1. etapa“
II.1.2)Hlavní kód CPV
71000000 Architektonické, stavební, technické a inspekční služby
II.1.4)Stručný popis:
Předmětem plnění veřejné zakázky je vypracování projektové dokumentace ve stupních Studie souboru staveb (dále jen „STS“), Dokumentace pro územní řízení (dále jen „DUR“), projektová dokumentace pro podání řádné žádosti o vydání stavebního povolení (dále jen DSP), Projektová dokumentace pro provádění stavby (dále jen DPS) včetně zajištění potřebných podkladů, průzkumů a zaměření, poskytnutí souvisejících inženýrských služeb při projednání projektové dokumentace a získání příslušných povolení, technická pomoc při výběru zhotovitele stavby a výkon autorského dohledu projektanta (AD) při realizaci objektů specifikovaných ve STUDII.
Předmět veřejné zakázky bude zpracováván samostatně ve 2 částech (etapách) takto:
I. část - soubor 17 bytových domů A1-4, B1-2, C1-4, D1-3, E1-4
II. část - soubor 7 vila domů F1-7
II.1.6)Informace o částech
Zakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV
71246000 Určování a sestavování výkazu výměr pro stavbu
71247000 Dohled nad stavebními pracemi
71250000 Architektonické, technické a zeměměřičské služby
II.2.4)Popis zakázky: