Retsgrundlag:
Forordning (EU, Euratom) nr. 2018/1046
II.1)Udbuddets omfang
II.1.1)Betegnelse:
Peerevaluering af EMAS' akkrediterings- og licensudstedelsesorganer
Sagsnr.: ENV/2021/OP/0002
II.1.2)Hoved-CPV-kode90700000 Tjenester på miljøområdet
II.1.4)Kort beskrivelse:
I henhold til artikel 31 i EMAS-forordningen skal alle akkrediterings- og licensudstedelsesorganer i henhold til denne forordning deltage i regelmæssige peerevalueringer vedrørende akkreditering af og licensudstedelse til miljøverifikatorer, som skal tilrettelægges af forsamlingen af akkrediterings- og licensudstedelsesorganer (FALB, Forum of Accreditation and Licensing Bodies) mindst hvert fjerde år, og som vil omfatte en vurdering af reglerne og procedurerne i artikel 28 og 29 i EMAS-forordningen.
FALB fremsender regelmæssigt en rapport om peerevalueringen til Kommissionen og det udvalg, der er nedsat ved artikel 49, stk. 1, og offentliggør den.
II.1.5)Anslået samlet værdiVærdi eksklusive moms: 200 000.00 EUR
II.1.6)Oplysninger om delkontrakterKontrakten er opdelt i delkontrakter: nej
II.2)Beskrivelse
II.2.2)Supplerende CPV-kode(r)90700000 Tjenester på miljøområdet
II.2.4)Beskrivelse af udbuddet:
Peerevaluering af EMAS' akkrediterings- og licensudstedelsesorganer.
Legal Basis:
Regulation (EU, Euratom) No 2018/1046
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Peer Review of EMAS Accreditation and Licensing Bodies
Reference number: ENV/2021/OP/0002
II.1.2)Main CPV code90700000 Environmental services
II.1.4)Short description:
According to Art 31 of the EMAS Regulation, all Accreditation and licensing bodies shall participate in a peer evaluation with regard to accreditation and licensing of environmental verifiers under this Regulation to be organised by the Forum of Accreditation and Licensing Bodies (FALB), on a regular basis, at least every 4 years, and shall include an assessment of the rules and procedures set out in Articles 28 and 29 of the EMAS Regulation.
FALB shall transmit a regular report of the peer evaluation to the Commission and the Committee established under Article 49(1), and make it public.
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 200 000.00 EUR
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)90700000 Environmental services
II.2.4)Description of the procurement:
Peer review of EMAS Accreditation and Licensing Bodies.
Õiguslik alus:
Määrus (EL, Euratom) nr 2018/1046
I osa: Hankija
II.1)Hanke kogus või ulatus
II.1.1)Nimetus:
EMASi akrediteerimis- ja litsentsimisasutuste vastastikune hindamine
Viitenumber: ENV/2021/OP/0002
II.1.2)CPV põhikood90700000 Keskkonnateenused
II.1.4)Lühikirjeldus:
Vastavalt EMASi määruse artiklile 31 peavad kõik akrediteerimis- ja litsentsimisasutused osalema selle määruse alusel keskkonnatõendajate akrediteerimise ja litsentsimise vastastikuses hindamises, mida korraldab regulaarselt, vähemalt iga nelja aasta tagant akrediteerimis- ja litsentsimisasutuste koostööfoorum (FALB) ja mis hõlmab EMASi määruse artiklites 28 ja 29 sätestatud reeglite ja protseduuride hindamist.
FALB edastab vastastikuse hindamise korrapärase aruande komisjonile ja artikli 49 lõike 1 alusel loodud komiteele ning avaldab selle.
II.1.5)Eeldatav kogumaksumus või suurusjärkMaksumus käibemaksuta: 200 000.00 EUR
II.1.6)Teave osade kohtaHankeleping on jaotatud osadeks: ei
II.2)Kirjeldus
II.2.2)CPV lisakood(id)90700000 Keskkonnateenused
II.2.4)Hanke kirjeldus:
EMASi akrediteerimis- ja litsentsimisasutuste vastastikune hindamine.