Νομική βάση:
Κανονισμός (ΕΕ, Ευρατόμ) αριθ. 2018/1046
II.1)Εύρος της σύμβασης
II.1.1)Τίτλος:
Εκτέλεση καθηκόντων διδασκαλίας και συναφών καθηκόντων ως μέρος του Εκπαιδευτικού Προγράμματος «Σχολείο-Πρεσβευτής του Ευρωπαϊκού Κοινοβουλίου» στη Σλοβενία
Αριθμός αναφοράς: LJU/COMM/AWD/2021/273
II.1.2)Κωδικός κύριου λεξιλογίου CPV80000000 Υπηρεσίες εκπαίδευσης και επιμόρφωσης
II.1.4)Σύντομη περιγραφή:
Εκτέλεση διδακτικών και συναφών καθηκόντων στο πλαίσιο του εκπαιδευτικού προγράμματος «Σχολείο-Πρεσβευτής του Ευρωπαϊκού Κοινοβουλίου» στη Σλοβενία, π.χ. ημέρα κατάρτισης για εκπαιδευτικούς, σχολικές επισκέψεις, βελτίωση του προγράμματος κ.λπ.
II.1.5)Εκτιμώμενη συνολική αξίαΑξία χωρίς ΦΠΑ: 180 000.00 EUR
II.1.6)Πληροφορίες σχετικά με τα τμήματαΗ παρούσα σύμβαση υποδιαιρείται σε τμήματα: όχι
II.2)Περιγραφή
II.2.2)Επιπλέον κωδικός(-οί) CPV80212000 Υπηρεσίες δευτεροβάθμιας επαγγελματικής εκπαίδευσης
II.2.4)Περιγραφή της σύμβασης:
Εκτέλεση καθηκόντων διδασκαλίας και συναφών καθηκόντων στο πλαίσιο του εκπαιδευτικού προγράμματος «Σχολείο-Πρεσβευτής του Ευρωπαϊκού Κοινοβουλίου» στη Σλοβενία, βλέπε συγγραφή υποχρεώσεων και τεχνικές προδιαγραφές.
Il-bażi ġuridika:
Regolament (UE, Euratom) Nru 2018/1046
II.1)L-għan tal-ksib
II.1.1)Titlu:
Il-Prestazzjoni tat-Tagħlim u l-Kompiti Relatati bħala Parti mill-Programm Edukattiv tal-Iskola tal-Ambaxxaturi tal-Parlament Ewropew fis-Slovenja
Numru ta' referenza: LJU/COMM/AWD/2021/273
II.1.2)Kodiċi ewlieni CPV80000000 Servizzi ta' edukazzjoni u taħriġ
II.1.4)Deskrizzjoni qasira:
Il-prestazzjoni tat-tagħlim u l-kompiti relatati bħala parti mill-programm edukattiv tal-Iskola tal-Ambaxxatur tal-Parlament Ewropew fis-Slovenja, e.ż. jum ta’ taħriġ għall-għalliema, żjarat fl-iskejjel, titjib tal-programm, eċċ.
II.1.5)Stima tal-valur totaliValur mingħajr VAT: 180 000.00 EUR
II.1.6)Informazzjoni dwar il-lottijietDan il-kuntratt huwa maqsum f’lottijiet: le
II.2)Deskrizzjoni
II.2.2)Kodiċi(jiet) addizzjonali tal-VKK80212000 Servizzi ta' l-edukazzjoni sekondarja, vokazzjonali
II.2.4)Deskrizzjoni tal-akkwist:
Il-prestazzjoni tat-tagħlim u l-kompiti relatati bħala parti mill-programm edukattiv tal-Iskola tal-Ambaxxaturi tal-Parlament Ewropew fis-Slovenja, ara l-Ispeċifikazzjonijiet u l-Ispeċifikazzjonijiet Tekniċi.
Pravna podlaga:
Uredba (EU, Euratom) št. 2018/1046
II.1)Obseg naročila
II.1.1)Naslov:
Poučevanje in izvajanje povezanih nalog v okviru izobraževalnega programa šole za veleposlanike Evropskega parlamenta v Sloveniji
Referenčna številka dokumenta: LJU/COMM/AWD/2021/273
II.1.2)Glavna koda CPV80000000 Storitve izobraževanja in usposabljanja
II.1.4)Kratek opis:
Poučevanje in izvajanje povezanih nalog v okviru izobraževalnega programa šole za veleposlanike Evropskega parlamenta v Sloveniji, npr. usposabljanje učiteljev, šolski obiski, izboljševanje programa itd.
II.1.5)Ocenjena skupna vrednostVrednost brez DDV: 180 000.00 EUR
II.1.6)Informacije o sklopihNaročilo je razdeljeno na sklope: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV80212000 Storitve poklicnega srednješolskega izobraževanja
II.2.4)Opis javnega naročila:
Poučevanje in izvajanje povezanih nalog v okviru izobraževalnega programa šole za veleposlanike Evropskega parlamenta v Sloveniji (glej specifikacije in tehnične specifikacije).