Anuncio relativo a modificaciones o información adicional
Base jurídica:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Zakup oprogramowania oraz sprzętu komputerowego dla uruchomienia e-usług w Gminie Wieliszew oraz w Mieście Zielonka w ramach projektu „E-urząd – urząd przyjazny mieszkańcom”
Número de referencia: ZZP.271.1.9.2019.PR
II.1.2)Código CPV principal48000000 Paquetes de software y sistemas de información
II.1.4)Breve descripción:
Przedmiot zamówienia podzielony jest na dwie części: 1) Zakup sprzętu komputerowego, oprogramowania oraz wdrożenie i uruchomienie e-usług oraz 2) Zakup i wdrożenie systemu e-przedszkola wraz z rekrutacją w Gminie Wieliszew oraz Mieście Zielonka.