Anuncio de información previa
El presente anuncio solo proporciona información previa
Base jurídica:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Konserwacja i naprawy awaryjne urządzeń sygnalizacji świetlnych wraz z urządzeniami ITS zlokalizowanymi na terenie Miasta Bydgoszczy w 2020 roku
II.1.2)Código CPV principal50232200 Servicios de mantenimiento de señales de tráfico
II.1.4)Breve descripción:
Przedmiotem zamówienia jest usługa konserwacji urządzeń sygnalizacji świetlnych i urządzeń działających w ramach systemu ITS oraz roboty budowlane w zakresie awaryjnych napraw tych urządzeń po dewastacjach i kolizjach drogowych, wykonywane w celu całodobowego utrzymania ich w stałej sprawności technicznej (ciągłej pracy).
Utrzymanie w ciągłej sprawności urządzeń sygnalizacji świetlnych konieczne jest w celu zapewnienia bezpieczeństwa użytkownikom ruchu drogowego w przypadku wystąpienia awarii sygnalizacji, ich dewastacji lub kolizji drogowych.
II.1.5)Valor total estimado
II.1.6)Información relativa a los lotesEl contrato está dividido en lotes: no
II.2)Descripción
II.2.2)Código(s) CPV adicional(es)50334400 Servicios de mantenimiento de sistemas de comunicaciones
45233294 Instalación de señalización viaria
II.2.4)Descripción del contrato:
Konserwacja i naprawy awaryjne urządzeń sygnalizacji świetlnych i ITS zainstalowanych w ciągach komunikacyjnych w granicach administracyjnych Miasta Bydgoszczy będących w zarządzaniu Zamawiającego dotyczą:
140 sygnalizacji świetlnych ruchu drogowego przy działających sterownikach typu ASTERIT pracujących pod kontrolą systemu SCATS oraz ASR w wersji od 2008PL do 2012PL,
210 urządzeń ITS, w tym:
— 58 kamer CCTV,
— 66 kamer ARCP,
— 26 tablic informacji parkingowej,
— 32 tablice VMS,
— 10 stacji Meteo,
— 20 stacji pomiaru ruchu,
— oraz serwerownia podstawowa i zapasowa, (w tym połączenia światłowodowe wraz z urządzeniami) aplikacja nadrzędna SCATS wraz z aktualizacjami oprogramowań sterowników sygnalizacji świetlnych - część programowa.
W trakcie realizacji zamówienia ilość urządzeń podlegających konserwacji nie ulegnie zwiększeniu.
Zamawiający przewiduje udzielenie wykonawcy zamówień, o których mowa w art.67 ust.1 pkt 6 uPzp.