Nederland-Haarlem: Gereedschap, sloten, sleutels, scharnieren, sluitingen, ketting en veren
2022/S 086-232115
Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:Referentienummer: 1698112
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie44500000 Gereedschap, sloten, sleutels, scharnieren, sluitingen, ketting en veren
II.1.4)Korte beschrijving:
De Opdracht omvat:
a) Het vervangen van de huidige cilindersloten door cilinders die met elektronische sleutels kunnen werken. Hieronder valt zowel de levering en installatie van nieuwe cilinders als het verwijderen en afvoeren van de oude cilinders;
b) Het vervangen van de huidige analoge sleutels door elektronische sleutels die via software (de)centraal beheerd kunnen worden;
c) Het inzetten van een, via een “software as a service”(SAAS), softwarematig beheersysteem voor het uitgeven en beheren van sleutels en cilinders;
d) Het leveren en uitvoeren van onderhoudswerkzaamheden op het sleutelsysteem (sleutels en cilinders);
e) Het, indien benodigd, leveren en aanbrengen van een deurdranger. Het onderhouden van deurdrangers maakt geen onderdeel uit van de scope van de Opdracht.
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)48000000 Software en informatiesystemen
45315100 Elektrotechnische installatiewerken
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
De opdracht omvat de vervanging van het huidige analoge sleutelsysteem door een elektronisch sleutelsysteem voor circa 926 objecten (circa 1.438 cilinders en circa 750 sleutels), het leveren en uitvoeren van onderhoudswerkzaamheden op het sleutelsysteem en het leveren van een softwarematig beheersysteem voor het uitgeven en beheren van sleutels en cilinders.