Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Uitnodiging tot indienen offerte – technische en strategische expert – vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking
Referentienummer: ABRUMET - 2019 _031
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie72224000 Advies over projectmanagement
II.1.4)Korte beschrijving: II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Technische en strategische expert.