II kohta: Kohde
II.1)Hankinnan laajuus
II.1.1)Nimi:
Puitesopimus palvelujen ja laitteiden toimittamisesta audiovisuaali- ja kokoustekniikan alalla
II.1.2)Pääasiallinen CPV-koodi51310000 Radio-, televisio- ja av-laitteiden asentaminen
II.1.4)Lyhyt kuvaus:
Kyseessä on toimielinten yhteinen puitesopimus palvelujen toimittamisesta audiovisuaali- ja kokouslaitteisiin liittyvää konsultointia ja niiden suunnittelua, asennusta, tukea, huoltoa, vuokrausta ja käyttöä koskevalla alalla sekä audiovisuaali- ja kokouslaitteiden ja niihin liittyvien ohjelmien toimittamisesta.
II.1.5)Arvioitu kokonaisarvoArvo ilman alv:tä: 120 000 000.00 EUR
II.1.6)Osia koskevat tiedotTämä sopimus on jaettu osiin: kyllä
Hankintaviranomainen varaa oikeuden tehdä sopimuksia, joissa yhdistetään seuraavat osat tai osien ryhmät:
tarjoajat, jotka haluavat jättää hakemuksen erästä 1, eivät voi jättää hakemusta muista eristä.
II.2)Kuvaus
II.2.1)Nimi:
Audiovisuaali- ja kokouslaitteisiin liittyvä konsultointi, suunnittelu ja laadunvalvonta
Osa nro: 1
II.2.2)CPV-lisäkoodi(t)71316000 Tietoliikennettä koskevat konsulttipalvelut
71320000 Insinöörialan suunnittelupalvelut
71350000 Insinööritöihin liittyvät tieteelliset ja tekniset palvelut
71621000 Tekniset analysointi- tai neuvontapalvelut
72000000 Tietotekniset palvelut: neuvonta, ohjelmistojen kehittäminen, Internet ja tuki
72224000 Projektinjohtoa koskevat konsulttipalvelut
72225000 Järjestelmän laadunvarmistuksen arviointi- ja tarkastelupalvelut
72212730 Tietoturvaohjelmistojen kehittämispalvelut
79314000 Toteutettavuustutkimus
II.2.4)Kuvaus hankinnasta:
Sopimuksen kohteena ovat konsultointipalvelut audiovisuaali- ja kokoustekniikan alalla sekä toteutettavuustutkimukset, suunnittelu ja laadunvalvonta.
Audiovisuaali- ja kokouslaitteiden hankinta
Osa nro: 2
II.2.2)CPV-lisäkoodi(t)32300000 Televisio- ja radiovastaanottimet, äänen tai kuvan tallennus- tai toistolaitteet
32321200 Av-laitteet
32321300 Av-tarvikkeet
32320000 Televisiovastaanottimet ja av-laitteet
32340000 Mikrofonit ja kaiuttimet
32350000 Av-laitteiden osat
Sopimuksen kohteena on audiovisuaali- ja kokouslaitteiden ja niihin liittyvien palvelujen hankinta.
Audiovisuaali- ja kokouslaitteiden asennus, huolto ja korjaus
Osa nro: 3
II.2.2)CPV-lisäkoodi(t)45314000 Televiestintälaitteiston asennustyöt
50300000 PC:iden, toimisto-, televiestintä- ja av-laitteiden korjaus, huolto ja muut palvelut
50340000 Av-laitteiden ja optisten laitteiden korjaus ja huolto
51310000 Radio-, televisio- ja av-laitteiden asentaminen
51600000 Tietokoneiden ja toimistolaitteiden asentaminen
Sopimuksen kohteena on audiovisuaali- ja kokouslaitteiden asennus- ja huoltopalvelut sekä laitteiden korjaus ja kuljetus.
Audiovisuaali- ja kokouslaitteiden vuokraus ja käyttö
Osa nro: 4
II.2.2)CPV-lisäkoodi(t)32321200 Av-laitteet
32232000 Videoneuvottelulaitteet
Sopimuksen kohteena on audiovisuaali- ja kokouslaitteiden vuokraus- ja käyttöpalvelujen toimittaminen.
II dalis: Objektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Preliminarioji sutartis dėl paslaugų teikimo ir įrangos tiekimo garso ir vaizdo bei konferencijų technologijų srityje
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas51310000 Radijo, televizijos, garso ir vaizdo įrangos montavimo paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Tarpinstitucinė preliminarioji sutartis dėl paslaugų teikimo garso ir vaizdo bei konferencijų įrangos konsultavimo, projektavimo, įrengimo, paramos, techninės priežiūros, nuomos ir eksploatavimo srityje, kartu tiekiant garso ir vaizdo bei konferencijų įrangą ir susijusią programinę įrangą.
II.1.5)Numatoma bendra vertėVertė be PVM: 120 000 000.00 EUR
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
Perkančioji organizacija turi teisę paskirti sutartis, apimančias šias pirkimo dalis ar pirkimo dalių grupes:
Konkurso dalyviai, kurie pageidauja teikti paraiškas dėl 1 dalies, negali teikti paraiškų dėl kitų dalių.
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Konsultacijos garso ir vaizdo bei konferencijų įrangos klausimais, jų projektavimas ir kokybė
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)71316000 Telekomunikacijų konsultacinės paslaugos
71320000 Inžinerinio projektavimo paslaugos
71350000 Inžinerinės mokslinės techninės paslaugos
71621000 Techninės analizės arba konsultavimo paslaugos
72000000 IT paslaugos: konsultavimas, programinės įrangos kūrimas, internetas ir aptarnavimo paslaugos
72224000 Projektų vadybos konsultacinės paslaugos
72225000 Sistemų kokybės užtikrinimo vertinimo ir peržiūros paslaugos
72212730 Apsaugos programinės įrangos kūrimo paslaugos
79314000 Galimybių tyrimas
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Konsultacijų paslaugos garso ir vaizdo ir konferencijų klausimais, įskaitant galimybių studijas, kūrimą ir kokybės kontrolę.
Garso ir vaizdo bei konferencijų įrangos įsigijimas
Pirkimo dalies Nr.: 2
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)32300000 Televizijos ir radijo imtuvai ir garso ar vaizdo įrašymo arba atkūrimo aparatai
32321200 Garso ir vaizdo aparatūra
32321300 Garso ir vaizdo medžiagos
32320000 Televizijos ir garso bei vaizdo aparatūra
32340000 Mikrofonai ir garsiakalbiai
32350000 Garso ir vaizdo aparatūros dalys
Garso ir vaizdo bei konferencijų įrangos įsigijimas ir susijusios paslaugos.
Garso ir vaizdo bei konferencijų įrangos diegimas, techninė priežiūra ir remontas
Pirkimo dalies Nr.: 3
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)45314000 Telekomunikacijų įrangos įrengimas
50300000 Remonto, priežiūros ir kitos paslaugos, susijusios su asmeniniais kompiuteriais, biuro įranga, telekomunikacijų bei garso ir vaizdo įranga
50340000 Garso, vaizdo ir optikos įrangos remonto ir priežiūros paslaugos
51310000 Radijo, televizijos, garso ir vaizdo įrangos montavimo paslaugos
51600000 Kompiuterių ir biuro įrangos montavimo paslaugos
Įrengimo ir techninės priežiūros paslaugų teikimas, įskaitant garso ir vaizdo bei konferencijų įrangos remontą ir transportavimą.
Garso ir vaizdo bei konferencijų įrangos nuoma ir eksploatavimas
Pirkimo dalies Nr.: 4
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)32321200 Garso ir vaizdo aparatūra
32232000 Vaizdo konferencijų įranga
Garso ir vaizdo bei konferencijų įrangos nuomos ir eksploatavimo paslaugų teikimas.