II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa produktów leczniczych, materiałów opatrunkowych i wyrobów medycznych
Numer referencyjny: NZZ/72/P/21
II.1.2)Główny kod CPV33600000 Produkty farmaceutyczne
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż, dostawa produktów leczniczych, materiałów opatrunkowych i wyrobów medycznych, w zakresie 44 grup.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33614000 Środki przeciwbiegunkowe, jelitowe czynniki przeciwzapalne/przeciwinfekcyjne
II.2.4)Opis zamówienia:
Grupa 1 – Leki przeciwwymiotne
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33617000 Dodatki mineralne
Grupa 2 – Związki mineralne
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33621200 Środki przeciwkrwotoczne
Grupa 3 – Leki przeciwkrwotoczne
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33621400 Substytuty krwi i roztwory do perfuzji
Grupa 4 – Płyny infuzyjne i krwiozastępcze
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV39299100 Ampułki szklane
33790000 Laboratoryjne, higieniczne lub farmaceutyczne wyroby szklane
Grupa 5 – Ampułki ogólnego stosowania
Grupa 6 – Substytuty osocza-preparaty krwiopochodne
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33622200 Środki przeciw nadciśnieniu
Grupa 7 – Leki obniżające ciśnienie krwi
Grupa 8 – Leki obniżające ciśnienie krwi
Grupa 9 – Leki obniżające ciśnienie krwi
II.2.1)Nazwa:Część nr: 10
Grupa 10 – Leki obniżające ciśnienie krwi
II.2.1)Nazwa:Część nr: 11
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33622100 Produkty lecznicze do terapii serca
Grupa 11 – Terapia chorób serca
II.2.1)Nazwa:Część nr: 12
Grupa 12 – Terapia chorób serca
II.2.1)Nazwa:Część nr: 13
Grupa 13 – Terapia chorób serca
II.2.1)Nazwa:Część nr: 14
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33690000 Różne produkty lecznicze
Grupa 14 – Leki rozszerzające naczynia obwodowe
II.2.1)Nazwa:Część nr: 15
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33631600 Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne
Grupa 15 – Inne leki dermatologiczne
II.2.1)Nazwa:Część nr: 16
Grupa 16 – Inne leki dermatologiczne
II.2.1)Nazwa:Część nr: 17
Grupa 17 – Inne leki dermatologiczne
II.2.1)Nazwa:Część nr: 18
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33631400 Antybiotyki i środki chemoterapeutyczne do użytku dermatologicznego
Grupa 18 – Antybiotyki i chemioterapeutyki do stosowania zewnętrznego
II.2.1)Nazwa:Część nr: 19
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33642000 Ogólnoustrojowe preparaty hormonalne, z wyłączeniem hormonów płciowych
Grupa 19 – Hormony tylnego płata przysadki
II.2.1)Nazwa:Część nr: 20
Grupa 20 – Leki przeciwgrzybiczne działające ogólnie
II.2.1)Nazwa:Część nr: 21
Grupa 21 – Chinolony przeciwbakteryjne
II.2.1)Nazwa:Część nr: 22
II.2.1)Nazwa:Część nr: 23
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33651100 Środki antybakteryjne do użytku ogólnoustrojowego
Grupa 23 – Inne leki przeciwzakaźne
II.2.1)Nazwa:Część nr: 24
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33651500 Surowice odpornościowe oraz immunoglobuliny
Grupa 24 – Surowice odpornościowe i immunoglobuliny
II.2.1)Nazwa:Część nr: 25
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33651600 Szczepionki
II.2.1)Nazwa:Część nr: 26
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33652300 Środki immunosupresyjne
Grupa 26 – Leki hamujące układ odpornościowy – selektywne
II.2.1)Nazwa:Część nr: 27
Grupa 27 – Leki hamujące układ odpornościowy – selektywne
II.2.1)Nazwa:Część nr: 28
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33652100 Środki przeciwnowotworowe
Grupa 28 – Antybiotyki cytostatyczne i substancje o podobnym działaniu
II.2.1)Nazwa:Część nr: 29
Grupa 29 – Pozostałe leki przeciwnowotworowe – inhibitory kinazy białkowej
II.2.1)Nazwa:Część nr: 30
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33632100 Produkty przeciwzapalne i przeciwreumatyczne
Grupa 30 – Leki przeciwzapalne i przeciwreumatyczne
II.2.1)Nazwa:Część nr: 31
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33661300 Środki przeciwepileptyczne
Grupa 31 – Leki przeciwpadaczkowe
II.2.1)Nazwa:Część nr: 32
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33661600 Neuroanaleptyki
Grupa 32 – Psychoanaleptyki
II.2.1)Nazwa:Część nr: 33
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33661500 Neuroleptyki
Grupa 33 – Leki psychotropowe (psycholeptyczne)
II.2.1)Nazwa:Część nr: 34
Grupa 34 – Leki psychotropowe (psycholeptyczne)
II.2.1)Nazwa:Część nr: 35
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33670000 Środki lecznicze dla układu oddechowego
Grupa 35 – Leki przeciwastmatyczne (stosowane w chorobach obturacyjnych dróg oddechowych)
II.2.1)Nazwa:Część nr: 36
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33662100 Środki oftalmologiczne
Grupa 36 – Leki oftalmologiczne
II.2.1)Nazwa:Część nr: 37
II.2.1)Nazwa:Część nr: 38
II.2.1)Nazwa:Część nr: 39
II.2.1)Nazwa:Część nr: 40
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV15882000 Produkty dietetyczne
Grupa 40 – Preparaty dietetyczne i odżywki
II.2.1)Nazwa:Część nr: 41
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33141110 Opatrunki
Grupa 41 – Opatrunki wchłanialne, hemostatyczne
II.2.1)Nazwa:Część nr: 42
Grupa 42 – Leczenie ran i owrzodzeń
II.2.1)Nazwa:Część nr: 43
Grupa 43 – Leczenie ran i owrzodzeń
II.2.1)Nazwa:Część nr: 44
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33680000 Wyroby farmaceutyczne
Grupa 44 – Materiały medyczne różne