Oznámení změn nebo dodatečných informací
Právní základ:
směrnice 2014/24/EU
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
UHK - modernizace a rekonstrukce budovy B
II.1.2)Hlavní kód CPV45000000 Stavební práce
II.1.4)Stručný popis:
Předmětem Veřejné zakázky je rekonstrukce Filozofické fakulty Univerzity Hradec Králové.
Předmět Veřejné zakázky je podrobně popsán technickými, obchodními a jinými smluvními podmínkami, které jsou součástí Smlouvy.
Zadavatel umožní dodavatelům Prohlídku. Prohlídka se uskuteční 29.4.2020 v 10.00 hodin. Sraz účastníků prohlídky bude před budovou Filozofické fakulty Univerzity Hradec Králové, na adrese nám. Svobody 331, Hradec Králové, ČESKÁ REPUBLIKA.