Anuncio relativo a modificaciones o información adicional
Base jurídica:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Συντήρηση Ε.Σ.Η.ΔΗ.Σ. — Α/Α συστήματος: 73494.
II.1.2)Código CPV principal72611000 Servicios de apoyo informático técnico
II.1.4)Breve descripción:
Αντικείμενο της σύμβασης είναι η παροχή τεχνικής υποστήριξης διάρκειας 1 έτους, όσον αφορά στις υποδομές υλικού (hardware) και λογισμικού (software) τού Εθνικού Συστήματος Ηλεκτρονικών Δημοσίων Συμβάσεων (Ε.Σ.Η.ΔΗ.Σ.), εφεξής το «Σύστημα», προκειμένου να διασφαλίζεται η συνεχής και απρόσκοπτη λειτουργία του.