Anunț de atribuire a contractului
Rezultatele procedurii de achiziţie
Temei juridic:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Obiectul achiziţiei
II.1.1)Titlu:Număr de referinţă: 4547125/2020/86
II.1.2)Cod CPV principal33652100 Antineoplazice
II.1.4)Descriere succintă:
Antineoplazice.
Autoritatea contractanta va raspunde, in mod clar si complet, tuturor solicitarilor de clarificare/informatii suplimentare in a 11-a zi inainte de termenul-limita stabilit pentru depunerea ofertelor. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data de depunere a ofertelor: 18.
II.1.6)Informații privind loturileContractul este împărțit în loturi: da
II.2)Descriere
II.2.1)Titlu:
2. Bevacizumabum flac. conc. pt. sol. perf./100 mg
Lot nr.: 2
II.2.2)Cod(uri) CPV suplimentar(e)33652100 Antineoplazice
II.2.4)Descrierea achiziţiei publice: II.2.5)Criterii de atribuirePrețul
4. Rituximabum flac. conc. pt. sol. perf./500 mg
Lot nr.: 4
1. Bevacizumabum flac. conc. pt. sol. perf./400 mg
Lot nr.: 1
5. Rituximabum flac. conc. pt. sol. perf./100 mg
Lot nr.: 5
3. Trastuzumabum flac. pulb. pt. conc. pt. sol. perf./150 mg
Lot nr.: 3