Rechtsgrundlage:
Verordnung (EU, Euratom) Nr. 2018/1046
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Planungs-, Überwachungs- und Projektmanagementleistungen für Neubauprojekte des JRC Karlsruhe
Referenznummer der Bekanntmachung: JRC/KRU/2019/RP/1760
II.1.2)CPV-Code Hauptteil71321000 Technische Planungsleistungen für maschinen- und elektrotechnische Gebäudeanlagen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Planungs-, Überwachungs- und Projektmanagementleistungen für Neubauprojekte des JRC Karlsruhe.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 2 000 000.00 EUR
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)71321000 Technische Planungsleistungen für maschinen- und elektrotechnische Gebäudeanlagen
45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten
71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Pravna osnova:
Uredba (EU, Euratom) br. 2018/1046
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Usluge planiranja, nadzora i upravljanja projektom za potrebe novog građevinskog projekta JRC-a u Karlsruheu
Referentni broj: JRC/KRU/2019/RP/1760
II.1.2)Glavna CPV oznaka71321000 Usluge tehničkog projektiranja za strojne i električne instalacije zgrada
II.1.4)Kratak opis:
Usluge planiranja, nadzora i upravljanja projektom za potrebe novih građevinskih projekata JRC-a u Karlsruheu.
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednostVrijednost bez PDV-a: 2 000 000.00 EUR
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a71321000 Usluge tehničkog projektiranja za strojne i električne instalacije zgrada
45220000 Radovi na niskogradnji i radovi na visokogradnji
71000000 Arhitektonske, građevne, tehničke i inspekcije usluge
II.2.4)Opis nabave:
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania
Právny základ:
Nariadenie (EÚ, Euratom) č. 2018/1046
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
Služby v oblasti plánovania, monitorovania a riadenia projektu pre nové projekty výstavby Spoločného výskumného centra v Karlsruhe
Referenčné číslo: JRC/KRU/2019/RP/1760
II.1.2)Hlavný kód CPV71321000 Inžinierske projektovanie mechanických a elektrických inštalácií budov
II.1.4)Stručný opis:
Služby v oblasti plánovania, monitorovania a riadenia projektu pre nové projekty výstavby Spoločného výskumného centra v Karlsruhe.
II.1.5)Celková odhadovaná hodnotaHodnota bez DPH: 2 000 000.00 EUR
II.1.6)Informácie o častiachTáto zákazka sa delí na časti: nie
II.2.2)Dodatočné kódy CPV71321000 Inžinierske projektovanie mechanických a elektrických inštalácií budov
45220000 Inžinierske práce a stavebné práce
71000000 Architektonické, stavebné, inžinierske a inšpekčné služby
II.2.4)Opis obstarávania: