Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Tampereen korkeakoulusäätiö sr - IT-konsultointi 2021-2025 (DPS) - IT-palveluiden suunnittelun ja hallinnan asiantuntijapalvelut
Referenznummer der Bekanntmachung: 382085
II.1.2)CPV-Code Hauptteil72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Hankinnan kohteena ovat asiantuntijapalvelut it-palveluiden suunnittelu- ja hallintapalveluihin asiakaskohtaisen sopimuskauden ajaksi. Sopimuskauden alkamisen tavoite on ollut 13.4.2022 ja sopimuskausi päättyy viimeistään 12.4.2026. Toimeksiannoista sovitaan sopimuskauden aikana.
Hankinnan ilmoitetussa kokonaisarvossa on mukana yhden (1) vuoden optio.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Reference number: 382085
II.1.2)Main CPV code72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
II.1.4)Short description:
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)48000000 Software package and information systems
II.2.4)Description of the procurement: