Tájékoztatjuk, hogy programozási hiba miatt az URL-címek nem megfelelően jelennek meg az e-hirdetményekben. Már dolgozunk a probléma megoldásán. Addig is azt javasoljuk, hogy távolítsa el az URL végén megjelenő vesszőt (vagy más különleges karaktert). Szíves elnézését kérjük a kellemetlenségért.
Árubeszerzések - 233670-2023
Magyarország-Budapest: Mobiltelefonok
2023/S 077-233670
Tájékoztató az eljárás eredményéről
A közbeszerzési eljárás eredménye
Árubeszerzés
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Mobil telefonok beszerzése
Hivatkozási szám: EKR001265202020
II.1.2)Fő CPV-kód
32250000 Mobiltelefonok
II.1.4)Rövid meghatározás:
Keretmegállapodás (továbbiakban: KM) kötése a kormányzati informatikai beszerzések központosított
közbeszerzési rendszeréről szóló 301/2018 (XII.27.) Korm.rendelet hatálya alá tartozó, illetve a központosított
közbeszerzési eljáráshoz önként csatlakozó szervezetek részére mobiltelefonok beszerzésére, kiszállítására.
1. Keretmegállapodás DKM01MTEL21: nyomógombos, Androidos alap-, közép- és felsőkategória, illetve víz-, por- és ütésálló,
2. keretmegállapodás DKM02MTEL21: iOS-t gyárilag futtatni képes készülékek
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: igen
II.2)Meghatározás
II.2.1)Elnevezés:
DKM01MTEL21 sz. KM szerinti KM2
Rész száma: 1
II.2.2)További CPV-kód(ok)
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
A DKM01MTEL21 keretmegállapodáson belül a KM 2. szakaszában a versenyújranyitások és közvetlen
megrendelések során az alábbi Ajánlatkérőkkel kötött szerződést a Nyertes Ajánlattevő:
AKI Agrárközgazdasági Intézet Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság
ALFÖLDVÍZ Zrt.
Államadósság Kezelő Központ Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Balassagyarmati Tankerületi Központ
Békés Megyei Hajnal István Szociális Szolgáltató Centrum
Bethlen Gábor Alapkezelő Közhasznú Nonprofit Zrt.
Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Kormányhivatal
Budapesti Gazdasági Egyetem (BGE)
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem (BME)
Budapesti Operettszínház
Budapesti Rendőr-főkapitányság
Concordia Közraktár Kereskedelmi Zrt
DATRAK Digitális Adattranzakciós Központ Kft.
Debreceni Egyetem (DE)
Digitális Magyarország Ügynökség Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Dunakeszi Tankerületi Központ
Dunántúli Regionális Vízmű Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Élelmiszerlánc-biztonsági Centrum Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság
ÉMI Építésügyi Minőségellenőrző Innovációs Nonprofit Kft.
Eötvös Loránd Tudományegyetem
ÉRV Északmagyarországi Regionális Vízművek Zrt.
ESZFK Egészséginformatikai Szolgáltató és Fejlesztési Központ Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság
Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság
Gyermekvédelmi Központ Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegye
Győr-Moson-Sopron Vármegyei Rendőr-főkapitányság
Győr-Sopron-Ebenfurti Vasút Zártkörűen Működő Részvénytársaság
GYSEV CARGO Zrt.
Hagyományok Háza
Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság
Hatvani Tankerületi Központ
Hévíz-Balaton Airport Kft.
HM Arzenál Elektromechanikai ZRt.
HM Zrínyi Térképészeti és Kommunikációs Szolgáltató Közhasznú Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság
Jászberényi Tankerületi Központ
Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Kormányhivatal
Károli Gáspár Református Egyetem (KRE)
KEFAG Kiskunsági Erdészeti és Faipari Zrt
Lechner Tudásközpont Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság
Location Office Korlátolt Felelősségű Társaság
Magyar Imre Kórház
Magyar Közlöny Lap- és Könyvkiadó Kft.
Magyar Nemzeti Múzeum
MAVIR Magyar Villamosenergia-ipari Átviteli Rendszerirányító ZRt.
MFB Invest Befektetési és Vagyonkezelő Zrt.
MVM Oroszlányi Távhőtermelő és Szolgáltató Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Nagykanizsai Tankerületi Központ
Nemzeti Információs Központ
Nemzeti Közszolgálati Egyetem
Nemzeti Mobilfizetési Zrt.
Nemzeti Sportügynökség Np. Zrt.
Nemzetközi Oktatási Központ
NETI Informatikai Tanácsadó Kft.
NÖF Nemzeti Örökségvédelmi Fejlesztési Nonprofit Kft
Nyíregyházi Szakképzési Centrum
Óbudai Egyetem
Őrségi Nemzeti Park Igazgatósága
Pest Vármegyei Rendőr-főkapitányság
Petőfi Irodalmi Múzeum
Petőfi Kulturális Ügynökség Nonprofit Zártkörűen Működő Részvénytársaság
POSTAFLOTTA Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság
Rába Futómű Kft.
Rába Járműalkatrész Gyártó és Kereskedelmi Kft.
Regionális Fejlesztési Holding Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Semmelweis Egyetem (SE)
Szegedi Tudományegyetem (SZTE)
Szentgotthárdi Szakosított Otthon
Szent Margit Kórház
Szépművészeti Múzeum
Szigetvári Tankerületi Központ
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
Tiszamenti Regionális Vízművek Zrt
Tolna Vármegyei Kormányhivatal
Tolna Vármegyei Rendőr-főkapitányság
Törökbálint Tüdőgyógyintézet
Universitas Quinqueecclesiensis Alapítvány
Vas Vármegyei Rendőr-főkapitányság
Vérteserdő Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Díjbeszedő Holding Zrt.
Magyar Agrár-és Élettudományi Egyetem (SZIE)
Országos Kórházi Főigazgatóság
Tolna Megyei Integrált Szociális Intézmény
Jelen közbeszerzési rész technikai jelleggel került meghatározásra abból a célból, hogy a tájékoztató hirdetmény tárgya szerinti keretmegállapodás alapján megvalósított közbeszerzésekről a keretmegállapodást kötött ajánlattevőnkénti bontásban, kumuláltan legyen lehetőség adatot szolgáltatni. Ennek megfelelően az adott közbeszerzési rész magát a keretmegállapodást kötött nyertes ajánlattevői kört takarja, mely összesítve tartalmazza a hirdetménnyel érintett időintervallum alatt kötött 83 darab egyedi szerződés (ide értve a visszaigazolt megrendeléseket is) ellenértékét.
Rész száma: 2
Csolnoky Ferenc Kórház
Magyar Természettudományi Múzeum
Nógrád Vármegyei Kormányhivatal
Pest Vármegyei Kormányhivatal
STU Repülés-technológiai Felületkezelő Korlátolt Felelősségű Társaság
Szekszárdi Tankerületi Központ
Tolna Megyei Balassa János Kórház
VIZITERV Environ Környezetvédelmi és Vízügyi Tervező, Tanácsadó és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság
Állami Szívkórház Balatonfüred
Veszprém-Balaton 2023 zrt
Békés Megyei Központi Kórház
Bugát Pál Kórház
Duna-Dráva Nemzeti Park Igazgatóság
Duna Művészegyüttes Közhasznú Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság
Egri Tankerületi Központ
Északdunántúli Vízmű Zrt.
KDMFÜ Közép-Duna Menti Fejlesztési Ügynökség Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság
Pest Megyei Flór Ferenc Kórház
Jelen közbeszerzési rész technikai jelleggel került meghatározásra abból a célból, hogy a tájékoztató hirdetmény tárgya szerinti keretmegállapodás alapján megvalósított közbeszerzésekről a keretmegállapodást kötött ajánlattevőnkénti bontásban, kumuláltan legyen lehetőség adatot szolgáltatni. Ennek megfelelően az adott közbeszerzési rész magát a keretmegállapodást kötött nyertes ajánlattevői kört takarja, mely összesítve tartalmazza a hirdetménnyel érintett időintervallum alatt kötött 38 darab egyedi szerződés (ide értve a visszaigazolt megrendeléseket is) ellenértékét.
Rész száma: 3
Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zrt.
Dél-Pesti Tankerületi Központ
IKK Innovatív Képzéstámogató Központ Zártkörűen Működő Társaság
Mathias Corvinus Collegium Alapítvány
Nyíregyházi Tankerületi Központ
Jelen közbeszerzési rész technikai jelleggel került meghatározásra abból a célból, hogy a tájékoztató hirdetmény tárgya szerinti keretmegállapodás alapján megvalósított közbeszerzésekről a keretmegállapodást kötött ajánlattevőnkénti bontásban, kumuláltan legyen lehetőség adatot szolgáltatni. Ennek megfelelően az adott közbeszerzési rész magát a keretmegállapodást kötött nyertes ajánlattevői kört takarja, mely összesítve tartalmazza a hirdetménnyel érintett időintervallum alatt kötött 15 darab egyedi szerződés (ide értve a visszaigazolt megrendeléseket is) ellenértékét.
Rész száma: 4
Békés Megyei Kormányhivatal
Ceglédi Tankerületi Központ
Élelmiszermentő Központ Nonprofit Kft.
MVM Mátra Energia Zártkörű Részvénytársaság
Sátoraljaújhelyi Erzsébet Kórház
Szent Pantaleon Kórház - Rendelőintézet Dunaújváros
VERGA Veszprémi Erdőgazdaság Zártkörű Részvény Társaság
Jelen közbeszerzési rész technikai jelleggel került meghatározásra abból a célból, hogy a tájékoztató hirdetmény tárgya szerinti keretmegállapodás alapján megvalósított közbeszerzésekről a keretmegállapodást kötött ajánlattevőnkénti bontásban, kumuláltan legyen lehetőség adatot szolgáltatni. Ennek megfelelően az adott közbeszerzési rész magát a keretmegállapodást kötött nyertes ajánlattevői kört takarja, mely összesítve tartalmazza a hirdetménnyel érintett időintervallum alatt kötött 13 darab egyedi szerződés (ide értve a visszaigazolt megrendeléseket is) ellenértékét.
DKM02MTEL21 sz. KM szerinti KM2
Rész száma: 5
A DKM02MTEL21 keretmegállapodáson belül a KM 2. szakaszában a versenyújranyitások és közvetlen
ATEV Fehérjefeldolgozó Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Bábolna Nemzeti Ménesbirtok
Bács-Kiskun Vármegyei Kormányhivatal
Corvinus Nemzetközi Befektetési Zrt.
Dunaújvárosi Tankerületi Központ
Egy a Természettel Nonprofit Kft
Miniszterelnöki Kabinetiroda
Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal
Nemzeti Népegészségügyi Központ
Nemzeti Rendezvényszervező Ügynökség Nonprofit Zrt.
Pécsi Tudományegyetem
Szociálpolitikai Innovációs Közhasznú Nonprofit Kft.
Jelen közbeszerzési rész technikai jelleggel került meghatározásra abból a célból, hogy a tájékoztató hirdetmény tárgya szerinti keretmegállapodás alapján megvalósított közbeszerzésekről a keretmegállapodást kötött ajánlattevőnkénti bontásban, kumuláltan legyen lehetőség adatot szolgáltatni. Ennek megfelelően az adott közbeszerzési rész magát a keretmegállapodást kötött nyertes ajánlattevői kört takarja, mely összesítve tartalmazza a hirdetménnyel érintett időintervallum alatt kötött 24 darab egyedi szerződés (ide értve a visszaigazolt megrendeléseket is) ellenértékét.
Rész száma: 6
Pannon Egyetem (PE)
Jelen közbeszerzési rész technikai jelleggel került meghatározásra abból a célból, hogy a tájékoztató hirdetmény tárgya szerinti keretmegállapodás alapján megvalósított közbeszerzésekről a keretmegállapodást kötött ajánlattevőnkénti bontásban, kumuláltan legyen lehetőség adatot szolgáltatni. Ennek megfelelően az adott közbeszerzési rész magát a keretmegállapodást kötött nyertes ajánlattevői kört takarja, mely összesítve tartalmazza a hirdetménnyel érintett időintervallum alatt kötött 6 darab egyedi szerződés (ide értve a visszaigazolt megrendeléseket is) ellenértékét.
Rész száma: 7
Nemzeti Adatvagyon Ügynökség Korlátolt Felelősségű Társaság
Szabadtéri Néprajzi Múzeum
Maradványvagyon-hasznosító Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Várkapitányság Integrált Területfejlesztési Központ Nonprofit Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Jelen közbeszerzési rész technikai jelleggel került meghatározásra abból a célból, hogy a tájékoztató hirdetmény tárgya szerinti keretmegállapodás alapján megvalósított közbeszerzésekről a keretmegállapodást kötött ajánlattevőnkénti bontásban, kumuláltan legyen lehetőség adatot szolgáltatni. Ennek megfelelően az adott közbeszerzési rész magát a keretmegállapodást kötött nyertes ajánlattevői kört takarja, mely összesítve tartalmazza a hirdetménnyel érintett időintervallum alatt kötött 9 darab egyedi szerződés (ide értve a visszaigazolt megrendeléseket is) ellenértékét.