Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Sporto paskirties inžinerinių statinių statybos, kitos paskirties inžinerinių statinių rekonstravimo ir statybos, Kalvarijų g. 87, Vilniuje, TP bendrosios ekspertizės paslaugos
II.1.2)Main CPV code71319000 Expert witness services
II.1.4)Short description:
Sporto paskirties inžinerinių statinių (aikštelių) statybos, kitos paskirties inžinerinių statinių (pėsčiųjų takai, pandusas, laiptai, atraminės, tvoros) rekonstravimo ir statybos, Kalvarijų g. 87, Vilniuje (unik. Nr. 4400-0476-3366), techninio projekto bendrosios ekspertizės paslaugos.
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)71319000 Expert witness services
II.2.4)Description of the procurement: