Dienstleistungen - 234063-2022
Ungarn-Budapest: Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit
2022/S 086-234063
Bekanntmachung einer Änderung
Änderung eines Vertrags/einer Konzession während der Laufzeit
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Családbarát országos programsorozat 2022_ME
Referenznummer der Bekanntmachung: EKR000216902022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
79000000 Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Családbarát országos programsorozat 2022_ME (5)
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
79311200 Durchführung von Umfragen
79342200 Reklamedienste
79416000 Öffentlichkeitsarbeit
79821000 Fertigstellung im Bereich Druck
79822500 Dienstleistungen im Grafik-Design
79952000 Event-Organisation
92112000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Film- und Videofilmherstellung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung zum Zeitpunkt des Abschlusses des Vertrags:
A közbeszerzés tárgya: „Családbarát Magyarország országos programsorozat és kommunikációs kampány 2022” komplex kommunikációs és rendezvényszervezési feladatainak ellátása a Miniszterelnökség, Családokért Felelős Tárca Nélküli Miniszter részére”
A közbeszerzés mennyisége: A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 1 574 803 150,-Ft + Áfa, azaz nettó egymilliárd-ötszázhetvennégymillió-nyolcszázháromezer-százötven forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 472 440 945,-Ft + Áfa, azaz nettó négyszázhetvenkétmillió-négyszáznegyvenezer-kilencszáznegyvenöt + általános forgalmi adó opció.
A módosítások jellege és mértéke (a szerződés esetleges korábbi módosításainak feltüntetésével együtt):
2. Felek a Szerződés 4. fejezetének 4.1. és 4.2. pontját közös megegyezéssel az alábbiak szerint módosítják:
„4.1. Felek rögzítik, hogy a Keretszerződés az utolsóként aláíró fél aláírása napján lép hatályba és a Keretszerződés 7.1. pontjában meghatározott Keretösszeg (ideértve az opciós összeget is) kimerüléséig, de legkésőbb 2022. december 31. napjáig terjedő határozott időtartamra jön létre.”
„4.2. Felek megállapodnak, hogy a Vállalkozó a Keretszerződésben meghatározott feladatait legkésőbb 2022. november 30. napjáig (a továbbiakban: „Teljesítési Határidő”), Megrendelő pedig az ellenérték megfizetését legkésőbb a Keretszerződés időbeli hatályának lejártáig (azaz 2022. december 31. napjáig) köteles teljesíteni.”