Supplies - 234187-2021
Czechia-Brno: Radio stations
2021/S 090-234187
Contract notice – utilities
Supplies
Legal Basis:
Directive 2014/25/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dodávka rádiového systému DMR - opakování
II.1.2)Main CPV code
32344230 Radio stations
II.1.4)Short description:
Předmětem plnění této veřejné zakázky je kompletní obnova / upgrade analogové radiové sítě na nový moderní digitální hlasový rádiový systém DMR (Digital Mobile Radio). Předmětem je zejména návrh řešení, dodávka, zprovoznění a následná technická podpora rádiových serverů, rádiových vysílačů a rádiových terminálů (vysílaček) rádiové hlasové telekomunikační sítě na bázi technologie DMR v pásmu UHF včetně souvisejících nástrojů centrální správy.
II.1.5)Estimated total value
Value excluding VAT: 58 600 000.00 CZK
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)
34970000 Traffic-monitoring equipment
II.2.4)Description of the procurement: