Obavijest o izmjenama ili dodatnim informacijama
Pravna osnova:
Uredba (EU, Euratom) br. 2018/1046
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Mrežne usluge — internetski pristup i usluge fiksne telefonije
Referentni broj: EASA.2021.HVP.08
II.1.2)Glavna CPV oznaka64200000 Telekomunikacijske usluge
II.1.4)Kratak opis:
Nabava telekomunikacijskih usluga kao što su pristup internetu i usluge fiksne telefonije.
Avviż għal tibdiliet jew informazzjoni addizzjonali
Il-bażi ġuridika:
Regolament (UE, Euratom) Nru 2018/1046
II.1)L-għan tal-ksib
II.1.1)Titlu:
Online — Aċċess għall-Internet u Servizzi ta’ Linja Fissa
Numru ta' referenza: EASA.2021.HVP.08
II.1.2)Kodiċi ewlieni CPV64200000 Servizzi tat-telekomunikazzjonijiet
II.1.4)Deskrizzjoni qasira:
Il-ksib ta’ servizzi tat-telekomunikazzjoni bħall-aċċess għall-Internet u s-servizzi ta’ linja fissa.
Diensten - 234552-2021
Duitsland-Keulen: Online — diensten voor internettoegang en vaste telefonie
2021/S 091-234552
Rectificatie
Kennisgeving van veranderingen of aanvullende informatie
Diensten
(Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie, 2021/S 086-221270)
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Online — diensten voor internettoegang en vaste telefonie
Referentienummer: EASA.2021.HVP.08
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie
64200000 Telecommunicatiediensten
II.1.4)Korte beschrijving:
Aankoop van telecommunicatiediensten, zoals internettoegang en vaste telefonie.
Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Podstawa prawna:
Rozporządzenie (UE, Euratom) nr 2018/1046
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Usługi internetowe — dostęp do internetu i usługi telefonii stacjonarnej
Numer referencyjny: EASA.2021.HVP.08
II.1.2)Główny kod CPV64200000 Usługi telekomunikacyjne
II.1.4)Krótki opis:
Zamówienie na usługi telekomunikacyjne, takie jak dostęp do internetu i usługi telefonii stacjonarnej.
Anunţ referitor la modificări sau informaţii suplimentare
Temei juridic:
Regulamentul (UE, Euratom) nr. 2018/1046
II.1)Obiectul achiziţiei
Servicii online — acces la internet și servicii de telefonie fixă
Număr de referinţă: EASA.2021.HVP.08
II.1.2)Cod CPV principal64200000 Servicii de telecomunicaţii
II.1.4)Descriere succintă:
Achiziționare de servicii de telecomunicații, precum servicii de acces la internet și de telefonie fixă.
Obvestilo o spremembah ali dodatnih informacijah
Pravna podlaga:
Uredba (EU, Euratom) št. 2018/1046
II.1)Obseg naročila
II.1.1)Naslov:
Spletne storitve – internetni dostop in storitve fiksne telefonije
Referenčna številka dokumenta: EASA.2021.HVP.08
II.1.2)Glavna koda CPV64200000 Telekomunikacijske storitve
II.1.4)Kratek opis:
Javno naročilo telekomunikacijskih storitev, kot so internetni dostop in storitve fiksne telefonije.