Változásokat vagy további információt tartalmazó hirdetmény
Jogalap:
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
A Budapest Bozsik Stadion labdarúgó sportlétesítmény kivitelezése átalánydíjas vállalkozási szerződés alapján
II.1.2)Fő CPV-kód45212224 Stadion építése
II.1.4)Rövid meghatározás:
VI. szakasz: Kiegészítő információk