Építési beruházás - 234865-2021
Magyarország-Budapest: Építési munkák
2021/S 091-234865
Korrigendum
Változásokat vagy további információt tartalmazó hirdetmény
Építési beruházás
(Kiegészítés az Európai Unió Hivatalos Lapjához, 2021/S 084-213210)
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Kovács Katalin NKK Sp.akadémia terv. kiv.
Hivatkozási szám: EKR000294162021
II.1.2)Fő CPV-kód
45000000 Építési munkák
II.1.4)Rövid meghatározás:
Kovács Katalin Nemzeti Kajak-Kenu Sportakadémia Velencei tónál történő létrehozására irányuló beruházás tervezési és generálkivitelezési feladatainak ellátása.
VI. szakasz: Kiegészítő információk