Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Fournitures - 235115-2021
Submission deadline has been amended by:  310156-2021
Pologne-Wrocław: Lasers
2021/S 091-235115
Avis de marché
Fournitures
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
SZP/242-062/2021 Dostawa femtosekundowego źródła laserowego dla Katedry Teorii Pola, Układów Elektronicznych i Optoelektroniki Wydziału Elektroniki PWr – zakup realizowany w ramach projektu NLPQT
Numéro de référence: SZP/242-062/2021
II.1.2)Code CPV principal
38636100 Lasers
II.1.4)Description succincte:
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa femtosekundowego źródła laserowego dla Katedry Teorii Pola, Układów Elektronicznych i Optoelektroniki Wydziału Elektroniki Politechniki Wrocławskiej.
2. Kod CPV: 38636100-3 Lasery.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się odpowiednio w Załączniku nr 3 do SIWZ – OPZ.
4. Szczegółowy zakres wykonania przedmiotu zamówienia, będący projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, znajduje się we wzorze umowy, stanowiącym Załącznik nr 2 SIWZ.
5. Zamawiający oświadcza, że przedmiot zamówienia dofinansowany został z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach działania 4.2 programu operacyjnego Inteligentny rozwój 2014–2020 – projekt: „NLPQT – Narodowe Laboratorium Fotoniki i Technologii Kwantowych”, nr projektu: POIR.04.02.00-00-B003/18.
II.1.5)Valeur totale estimée
II.1.6)Information sur les lots
Ce marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.4)Description des prestations:
6. Termin realizacji przedmiotu zamówienia wynosi do 24 tygodni od dnia podpisania umowy. Szczegóły dotyczące terminu i warunków realizacji przedmiotu zamówienia znajdują się we wzorze umowy, stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ.
7. Wykonawca zobowiązany jest do zabezpieczenia swojej oferty wadium w wysokości 10 000,00 PLN.
8. Zamawiający przewiduje możliwość zmiany zawartej umowy w stosunku do treści wybranej oferty w zakresie uregulowanym w art. 454–455 uPzp, w zakresie wskazanym we Wzorze umowy i SWZ.
9. Zamawiający nie wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy.
10. Zgodnie z art. 257 uPzp Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane.
11. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 uPzp, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
12. Zgodnie z art. 107 uPzp, w przypadku, gdy wykonawca nie złożył przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe są niekompletne, Zamawiający wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie. Zasady tej nie stosuje się, jeżeli przedmiotowy środek dowodowy służy potwierdzeniu zgodności z cechami lub kryteriami określonymi w opisie kryteriów oceny ofert lub, pomimo złożenia przedmiotowego środka dowodowego, oferta podlega odrzuceniu albo zachodzą przesłanki unieważnienia postępowania.