Zobrazování adres URL v oznámeních s elektronickými formuláři ovlivňuje technická chyba. Na odstranění tohoto problému pracujeme. Mezitím doporučujeme smazat čárku (nebo jakýkoli jiný zvláštní znak), který se objeví na konci URL. Děkujeme za pochopení a omlouváme se za vzniklé nepříjemnosti.
Dodávky - 235185-2022
Česko-Olomouc: Motorová vozidla
2022/S 087-235185
Oznámení o zahájení zadávacího řízení
Dodávky
Právní základ:
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
"Pořízení vozidel pro poskytovatele sociálních služeb v Olomouckém kraji“ - II.
Spisové číslo: KÚOK/37233/2022/OKŘ/7923
II.1.2)Hlavní kód CPV
34100000 Motorová vozidla
II.1.4)Stručný popis:
Předmětem veřejné zakázky je dodávka 4 vozidel v provedení plug-in hybrid a 15 vozidel na elektronický pohon z akumulátorů pro potřeby vybraných příspěvkových organizací Olomouckého kraje, včetně jejich dopravy do místa plnění veřejné zakázky.
Podrobná specifikace technických parametrů nakupovaných vozidel je sestavena dle požadavků příspěvkových organizací Olomouckého kraje.
Předmětem veřejné zakázky je i zaškolení obsluhy v délce 3 hodin pro každého uživatele předmětu koupě. Více viz zadávací dokumentace.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota
Hodnota bez DPH: 20 247 933.90 CZK
II.1.6)Informace o částech
Zakázka je rozdělena na části: ano
nabídky mohou být předkládány pro všechny části
II.2)Popis
II.2.1)Název:
vozidla kategorie B
Část č.: 1
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV
34110000 Osobní vozidla
34115200 Motorová vozidla pro přepravu méně než 10 lidí
II.2.4)Popis zakázky:
Předmět veřejné zakázky je dodávka 4 ks vozidel v provedení PHEV. Více viz ZD.
vozidla kategorie C1
Část č.: 2
34136100 Lehké dodávky
Předmět veřejné zakázky je dodávka 1 ks maximálně 3-místného vozidla v provedení EV. Více viz ZD.
vozidla kategorie C2
Část č.: 3
Předmět veřejné zakázky je dodávka 3 ks 6-7 místných vozidel v provedení EV. Více viz ZD.
vozidla kategorie C3
Část č.: 4
Předmět veřejné zakázky je dodávka 11 ks 8-9 místných vozidel v provedení EV.
There is a bug affecting the way URLs are displayed in eForms notices. We are working on solving the problem. In the meanwhile, we suggest that you remove the comma (or any other special character) that appears at the end of the URL. We apologize for the inconvenience.
Registration is open for our 4th Workshop with TED reusers, on the 14th of December 2023
Supplies - 235185-2022
Czechia-Olomouc: Motor vehicles
Contract notice
Supplies
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Reference number: KÚOK/37233/2022/OKŘ/7923
II.1.2)Main CPV code
34100000 Motor vehicles
II.1.4)Short description:
II.1.5)Estimated total value
Value excluding VAT: 20 247 933.90 CZK
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)
34110000 Passenger cars
34115200 Motor vehicles for the transport of fewer than 10 persons
II.2.4)Description of the procurement:
Lot No: 2
34136100 Light vans
Lot No: 3
Lot No: 4