2. Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2021 r., poz. 1129 ze zm.).
5. Wykonawca, którego oferta zostanie uznana za najkorzystniejszą, na wezwanie Zamawiającego w terminie do 10 dni składa podmiotowe środki dowodowe na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu i braku podstaw wykluczenia:
1) dowodowy określające, czy dostawy wykazane w JEDZ zostały wykonane lub są wykonywane należycie;
2) potwierdzenie, że Wykonawca jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej
3) informację z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie opisanym w rozdziale VI ust. 4 pkt 1 SWZ;
4) oświadczenie Wykonawcy, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej w zakresie opisanym rozdziale VI ust. 4 pkt 2 SWZ;
5) zaświadczenie właściwego naczelnika urzędu skarbowego potwierdzające, że Wykonawca nie zalega z opłacaniem podatków i opłat, o którym mowa w rozdziale VI ust. 4 pkt 3 SWZ;
6) zaświadczenie, że Wykonawca nie zalega z opłacaniem składek na ubezpieczenia społeczne i zdrowotne, o którym mowa w rozdziale VI ust. 4 pkt 4 SWZ;
7) jeżeli z oświadczenia JEDZ Zamawiający uzyska potwierdzenie informacji wymaganych oświadczeniami lub wykazami, może odstąpić od wezwania do złożenia podmiotowego środka dowodowego, oświadczenia lub wykazu (art. 127 ust. 1 pkt 2 ustawy Pzp).
8) oświadczenie Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 PZP złożonym na formularzu Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia (JEDZ) o którym mowa w rozdziale VI ust. 4 pkt 5 SWZ