Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Zakup wraz z dostawą kurtek-ocieplaczy dla członków lotniczych zespołów ratownictwa medycznego.
Numer referencyjny: ZP/3/IV/2022
II.1.2)Główny kod CPV18132100 Kurtki lotnicze
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy kurtki - ocieplaczy dla członków lotniczych zespołów ratownictwa medycznego, określone w Rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia
17 grudnia 2019 r. w sprawie oznaczenia systemu Państwowe Ratownictwo Medyczne oraz wymagań w zakresie umundurowania członków zespołów ratownictwa medycznego (Dz.U. poz. 2487) oraz w Zarządzeniu nr 39/2017 Dyrektora Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z dnia 20 czerwca 2017 r.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV35113400 Odzież ochronna i zabezpieczająca
II.2.4)Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy kurtki - ocieplaczy dla członków lotniczych zespołów ratownictwa medycznego, określone w Rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 17 grudnia 2019 r. w sprawie oznaczenia systemu Państwowe Ratownictwo Medyczne oraz wymagań w zakresie umundurowania członków zespołów ratownictwa medycznego (Dz.U. poz. 2487) oraz w Zarządzeniu nr 39/2017 Dyrektora Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z dnia 20 czerwca 2017 r.