Dostawy - 235412-2022
Polska-Świnoujście: System sterowania i kontroli
2022/S 087-235412
Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Budowa systemu zarządzania ruchem w Świnoujściu
Numer referencyjny: BZP.271.1.17.2022
II.1.2)Główny kod CPV
42961000 System sterowania i kontroli
II.1.4)Krótki opis:
Zamówienie obejmuje zaprojektowanie, dostarczenie oraz instalacja i uruchomienie Systemu Zarządzania Ruchem (SZR) w Świnoujściu, zwanego również jako System ITS. Zamówienie realizowane jest poprzez formułę „zaprojektuj i wybuduj”, zatem składa się z dwóch podstawowych etapów: etapu projektowania i etapu realizacyjnego.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
31350000 Przewodniki elektryczne do celów przetwarzania danych i sterowania
32520000 Sprzęt i kable telekomunikacyjne
34970000 Urządzenia monitorowania ruchu
45233294 Instalowanie sygnalizacji drogowej
45310000 Roboty instalacyjne elektryczne
45316200 Instalowanie urządzeń sygnalizacyjnych
51610000 Usługi instalowania urządzeń komputerowych i przetwarzania informacji
71320000 Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
72320000 Usługi bazy danych
32420000 Urządzenia sieciowe
II.2.4)Opis zamówienia:
Zamówienie obejmuje zaprojektowanie, dostarczenie oraz instalacja i uruchomienie Systemu Zarządzania Ruchem (SZR) w Świnoujściu, zwanego również jako System ITS. Zamówienie realizowane jest poprzez formułę „zaprojektuj i wybuduj”, zatem składa się z dwóch podstawowych etapów: etapu projektowania i etapu realizacyjnego. Początkowy etap projektowania uwzględnić ma w pełni, proponowaną przez Wykonawcę technologię,
w zakresie systemu ITS. W etapie realizacyjnym Wykonawca wykona wszelkie niezbędne dostawy i montaże urządzeń, wykona niezbędne instalacje i uruchomi system do wymaganej funkcjonalności. Zamówienie obejmuje również, wsparcie techniczne w okresie wdrożenia oraz asystę techniczną po okresie wdrożenia, a także przeszkolenie kadry Zamawiającego