II iedaļa: Priekšmets
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
110 kV transformatoru piegāde apakšstacijām "Alūksne", "Bauska" un "Gajoks"
Atsauces numurs: AST 2023/28
II.1.2)Galvenās CPV kods31174000 Energoapgādes transformatori
II.1.4)Īss apraksts:
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtībaVērtība bez PVN: 2 200 000.00 EUR
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: jā
Piedāvājumus var iesniegt par maksimālais daļu skaits: 3
Maksimālais daļu skaits, ko varētu piešķirt vienam pretendentam: 3
II.2)Apraksts
II.2.1)Nosaukums:
115/21 kV 10/10 MVA transformatora piegāde apakšstacijai "Alūksne"
Daļas numurs: 1
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)31174000 Energoapgādes transformatori
II.2.4)Iepirkuma apraksts:
115/21 kV 10 MVA transformatora piegāde un uzstādīšana uz pamtiem apakšstacijā "Alūksne"
115/21 kV 16 MVA transformatora piegāde apakšstacijai "Bauska"
Daļas numurs: 2
115/21 kV 16 MVA transformatora piegāde un uzstādīšana uz pamatiem apakšstacijā "Bauska"
115/10.5/10.5 kV 25 MVA transformatora piegāde apakšstacijai "Gajoks"
Daļas numurs: 3
115/10.5/10.5 kV 25 MVA transformatora piegāde un uzstādīšana uz pamatiem apakšstacijā "Gajoks"