Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Prekės - 235998-2019
Lenkija-Katowice: Dyzelinė alyva
2019/S 097-235998
Skelbimas apie pirkimą. Komunalinės paslaugos
Prekės
Teisinis pagrindas:
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa oleju napędowego dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 231-1
Nuorodos numeris: 701902632
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas
09134100 Dyzelinė alyva
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalis
Ši sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Zadanie nr 1 - Olej napędowy
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)