Jogorvoslat: Kbt. 148. § szerint.
Kiegészítés a felhívás III.1.1) pontjához: SZ.1.
Az alk. igazolására a Kbt. 65. § (7), (9) bek. és 69. § (11), (11a) bek. és Kr. 1. § (7) bekezdése is irányadók.
Kiegészítés a felhívás VI.3. pontjához:
19. Tárgyi eljárást az NFSI Kft. a Klebelsberg Központ nevében eljárva folytatja le, aki a közbeszerzési eljárás eredményeként a vállalkozási szerződést, mint megrendelő köti meg.
20. Az eljárásban eljáró FAKSZ: dr. Szalma Borbála (lajstromszáma: 01018)
21. AK felhívja AT-k figyelmét, hogy a Kbt. 73. § 6) bek. c) pontja alapján érvénytelenné nyilvánítja azokat az ajánlatokat, amelyekben a megvalósítandó napelemes rendszerek fajlagos költsége meghaladja a nettó 450 000 HUF/kW-ot.