Wir freuen uns, mitteilen zu können, dass die neue Version des TED-Portals am 29.1.2024 in Betrieb genommen wird (voraussichtlicher Termin – muss noch bestätigt werden!). Interessiert an den neuen Funktionen, den Verbesserungen und ihren Auswirkungen auf die Nutzerinnen und Nutzer? Konsultieren Sie unseren Artikel und erfahren Sie mehr über die wichtigsten Veränderungen und neuen Funktionen.
You may get an error message when trying to access the notices listed hereafter. If that is the case, please use the alternative links provided below. We are working on solving the problem. We apologize for the inconvenience.
716246-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:716246-2023:PDFS:FI:HTML
719591-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML
724690-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:724690-2023:PDFS:FI:HTML
731050-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:731050-2023:PDFS:FI:HTML
You may also use the following structure to build the URL of the notices concerned:
https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:NNNNNN-2023:PDFS:LL:HTML, (example: https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML), but please bear in mind that only the original language version of the notice is available
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
4 - 82. sz. főút, Zirc elkerülő szakasz
Referenznummer der Bekanntmachung: EKR000188702021
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
82.sz. főút, Zirc elkerülő szakasz tanulmányterv, előzetes környezeti vizsgálati dokumentáció és Natura 2000 hatásbecslés készítése, környezetvédelmi határozat megszerzése
Nyertes ajánlattevő feladata az összesen ~5 km hosszú 2x1 forgalmi sávos 82. számú főút, Zirc elkerülő szakasz tanulmányterv, előzetes környezeti vizsgálati dokumentáció, valamint Natura 2000 hatásbecslés elkészítése, környezetvédelmi határozat megszerzése, új nyomvonalon vezetett elkerülő út vonatkozásában.
Az elkerülő szakasz a 82. sz. főút és a 82109 jelű Olaszfalu bekötőút csomópontjából indul, majd keresztezi a 8216. számú Zirc-Mór összekötő utat, a 11B. számú Dudarbánya-Zirc vasútvonalat majd Zirc-Kardosrét településrésztől északra visszaköt a jelenlegi 82. számú főútba. A tanulmánytervben vizsgálni kell a 8216. számú összekötő út és a végcsomópont közötti részen lévő ipariterület megközelítésének lehetőségét. Vizsgálni kell továbbá a 8216. sz. Zirc - Mór összekötő út mellett vezetett kerékpáros kapcsolat kiépítésének lehetőségét is.
A teljes elkerülő út csomópontjainak várható mennyisége 3 db.
Az elkerülő út a 82. sz. főúton a 82109 jelű Olaszfalu bekötőút elválási és a 82. sz. főúti Zirc-Kardosrét településrésztől északra visszaköt végcsomópontjainak országos közúton mért távolsága ~ 7 km.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: