Oznámenie o zmenách alebo dodatočných informáciách
Právny základ:
Smernica 2014/24/EÚ
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
Zmluvný výskum pre výskumný projekt UAVLIFE
Referenčné číslo: 0927
II.1.2)Hlavný kód CPV73200000 Poradenstvo pre výskum a vývoj
II.1.4)Stručný opis:
Predmetom zákazky je realizácia Zmluvného výskumu pre výskumný projekt UAV
Predmet zákazky je rozdelený na dve samostatné časti, v ktorých je možné predložiť ponuku aj samostatne podľa možností každého dodávateľa, a to:
1.Časť1.: Zmluvný výskum: výdržové vlastnosti komponentov a vyžarovacie charakteristiky komunikačných modulov, spoľahlivosť komunikácie
2.Časť 2: Zmluvný výskum: bezpečnostné prvky a systém pristávania
Špecifikácia požadovaných služieb je uvedená v Prílohe č. 1.1 č. 1.2 týchto súťažných podkladov.