Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Fiksuotojo ir judriojo ryšio konvergencijos Europoje tyrimas – SMART 2016/0046.
Nuorodos numeris: SMART 2016/0046.
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas73210000 Mokslinių tyrimų konsultacinės paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Tai yra vienkartinis tyrimas, kuriuo siekiama atsakyti į šiuos klausimus: i) kiek judriojo ryšio paslaugos gali pakeisti fiksuotojo ryšio paslaugas, ypač plačiajuostį ryšį; ii) kaip tai pasikeis laikui bėgant ir koks bus pagrindinės priemonės vaidmuo siekiant patenkinti prisijungimo galimybių poreikius; iii) išanalizuoti reguliavimo aprėpties įsipareigojimų valstybių narių ir ES lygmenimis skirtumus ir poveikį; iv) kokie yra skirtingi paslaugos kokybės ir patirties kokybės matavimo metodai ir kiek juos galima palyginti; v) identifikuoti pagrindinius elementus siekiant nustatyti bendrą standartą, kad būtų galima išmatuoti tinklo veiklos rezultatus; vi) kokie yra pagrindiniai rodikliai, kuriais galėtų vadovautis reguliuotojai stebėdami ir įgyvendindami kokybišką funkcionavimą ir tinklo patikimumą ES ir palyginti duomenis su trečiųjų šalių.
II.1.5)Numatoma bendra vertėVertė be PVM: 200 000.00 EUR
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)79419000 Vertinimo konsultacinės paslaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Žr. interneto adresą, nurodytą I.3 dalyje.