Доставки - 237134-2020
България-София: Касети с тонер
2020/S 099-237134
Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Доставки
Правно основание:
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марка Lexmark („Лексмарк“) съгласно рамково споразумение № СПОР 6/18.04.2019
II.1.2)Основен CPV код
30125100 Касети с тонер
II.1.4)Кратко описание:
Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марка Lexmark („Лексмарк“) за нуждите на Министерство на околната среда и водите съгласно рамково споразумение № СПОР 6/18.04.2019
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове
II.2.4)Описание на обществената поръчка: