Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на оригинални тонери за 2020 г. и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марка Lexmark („Лексмарк“) за нуждите на Министерството на здравеопазването
II.1.2)Основен CPV код30125100 Касети с тонер
II.1.4)Кратко описание:
Доставка на оригинални тонери за 2020 г. и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марка Lexmark („Лексмарк“) за нуждите на Министерството на здравеопазването по рамково споразумение № СПОР-6 от 18.04.2019 г.
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове30125100 Касети с тонер
II.2.4)Описание на обществената поръчка: