Services - 237995-2020
Czechia-Prague: IT services: consulting, software development, Internet and support
2020/S 099-237995
Contract award notice
Results of the procurement procedure
Services
Legal Basis:
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Zajištění provozu a rozvoje portálu esfcr.cz
II.1.2)Main CPV code
72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
II.1.4)Short description:
Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění provozu a rozvoje portálu www.esfcr.cz na stávajícím technologickém řešení/portálovém frameworku (Liferay, viz příloha č. 1 závazného vzoru rámcové dohody), přičemž zajištěním provozu a rozvoje se rozumí zejména:
— modifikace a rozvoj stávajících funkcionalit/ služeb/ modulů/ aplikací,
— tvorba a rozvoj nových funkcionalit/ služeb/ modulů/ aplikací,
— zpracovávání a aktualizace analytické, administrátorské, vývojářské, instalační, uživatelské, provozní, bezpečnostní a školící dokumentace,
— zajištění podpory a provozu, včetně služeb hotline a servicedesk,
— zajištění součinnosti při bezpečnostním testování.
Bližší specifikace předmětu plnění této veřejné zakázky je uvedena zejména v příloze č. 1 závazného vzoru rámcové dohody.
Výsledkem zadávacího řízení této veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody s jedním dodavatelem, tj. bez obnovení soutěže dle § 134 ZZVZ.
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)
72260000 Software-related services
72230000 Custom software development services
72210000 Programming services of packaged software products
II.2.4)Description of the procurement: