Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
17566 Stabdžių dalių pirkimas
II.1.2)Code CPV principal34631000 Pièces détachées pour locomotives ou matériel ferroviaire roulant
II.1.4)Description succincte:
Pirkimo objektas skaidomas į 4 (keturias) pirkimo objekto dalis (toliau – p. o. d.):
— I p. o. d. – riedmenų stabdžių sistemų čiaupai,
— II p. o. d. – lokomotyvų stabdžių trinkelės „M“ tipo Nr. M62.40.20.04,
— III p. o. d. – lokomotyvų sistemų vožtuvai,
— IV p. o. d. – „Enea Mattei SpA“ M 111 H serijos oro kompresoriaus („MONDO“ Nr. 02 oro kompresoriaus įranga JKO MM-111H-E-02) filtravimo elementai.
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: oui
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:
Riedmenų stabdžių sistemų čiaupai
Lot nº: 1
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)34631000 Pièces détachées pour locomotives ou matériel ferroviaire roulant
II.2.4)Description des prestations:
Sutarties maksimali kaina 16 250,09 EUR be PVM.
Lokomotyvų stabdžių trinkelės „M“ tipo Nr. M62.40.20.04
Lot nº: 2
Sutarties maksimali kaina yra 90 666,58 EUR be PVM.
Lokomotyvų sistemų vožtuvai
Lot nº: 3
Sutarties maksimali kaina yra 6 865,32 EUR be PVM.
„Enea Mattei SpA“ M 111 H serijos oro kompresoriaus („MONDO“ Nr. 02 oro kompresoriaus įranga JKO MM-111H-E-02) filtravimo elementai
Lot nº: 4
Sutarties maksimali kaina yra 1 587,60 EUR be PVM.