Dostawy - 238357-2022
Polska-Radzymin: Elektryczność
2022/S 088-238357
Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Przetarg nieograniczony na dostawę energii elektrycznej – Grupa Zakupowa nr 64/2022 Voltra
II.1.2)Główny kod CPV
09310000 Elektryczność
II.1.4)Krótki opis:
Przetarg nieograniczony na dostawę energii elektrycznej (dostawa energii elektrycznej – Grupa Zakupowa nr 64/2022 Voltra) dla jednostek wskazanych w sekcji I
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Dostawa energii elektrycznej dla podmiotów wskazanych w załączniku nr 1.a do SWZ - Oświetlenie uliczne
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
II.2.4)Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej zgodnie z obowiązującymi przepisami, standardami jakościowymi ustawy PE oraz przepisami wykonawczymi, w szczególności rozporządzenia Ministra Gospodarki z dnia 4.5.2007 r. w sprawie szczególnych warunków funkcjonowania systemu elektroenergetycznego dla podmiotowych punktów poboru biorących udział w postępowaniu, których wykaz znajduje się w załączniku nr 1.a
Dostawa energii elektrycznej dla podmiotów wskazanych w załączniku nr 1.b do SWZ - Taryfa Cxx i Gxx
Część nr: 2
Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej zgodnie z obowiązującymi przepisami, standardami jakościowymi ustawy PE oraz przepisami wykonawczymi, w szczególności rozporządzenia Ministra Gospodarki z dnia 4.5.2007 r. w sprawie szczególnych warunków funkcjonowania systemu elektroenergetycznego dla podmiotowych punktów poboru biorących udział w postępowaniu, których wykaz znajduje się załączniku nr 1.b do SWZ.
Dostawa energii elektrycznej dla podmiotów wskazanych w załączniku nr 1.c do SWZ - Taryfa Bxx
Część nr: 3
09000000 Produkty naftowe, paliwo, energia elektryczna i inne źródła energii
Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej zgodnie z obowiązującymi przepisami, standardami jakościowymi ustawy PE oraz przepisami wykonawczymi, w szczególności rozporządzenia Ministra Gospodarki z dnia 4.5.2007 r. w sprawie szczególnych warunków funkcjonowania systemu elektroenergetycznego dla podmiotowych punktów poboru biorących udział w postępowaniu, których wykaz znajduje się załączniku nr 1.c do SWZ.