Директива 2004/18/ЕО
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Описание
II.1.1)Заглавие на поръчката, предоставено от възлагащия орган:
Рамков договор относно международно политическо сътрудничество в областта на промишлеността и МСП.
II.1.2)Вид на поръчката и място на изпълнение на строителството, място на доставката или място на предоставяне на услугитеУслуги
Категория услуга № 11: Консултантски услуги по управление [6] и свързани с тях услуги
Основна площадка или място на изпълнение на строителството, място на доставката или място на предоставяне на услугите: Задачите ще се изпълняват в помещенията, определени от доставчика на услуги, с изключение на помещенията на EASME или на Европейската комисия.
код NUTS
II.1.4)Информация относно рамковото споразумениеРамково споразумение с няколко оператора
Брой на участниците в предвиденото рамково споразумение: 4
Срок на действие на рамковото споразумение
Продължителност в месеци: 24
II.1.5)Кратко описание на поръчката или покупката/ите
EASME желае да сключи рамков договор в „каскаден ред“, включващ 4-та оференти с най-високи резултати, обхващащ сътрудничеството с държави извън ЕС в областите на компетентност на Генерална дирекция „Вътрешен пазар, промишленост, предприемачество и МСП“, включително регулаторно сътрудничество, суровини, пространство/ГНСС, туризъм, обществени поръчки и т.н.
Поканата за участие в търг има за цел подбора на изпълнител, способен да предостави брой човекодни за възможности на външен експерт, които ще бъдат използвани, при поискване, с помощта на специфични заявления за услуги. Преди да сключат специфични договори на базата на такива заявления, ще бъдат определени тяхното подробно съдържание и бюджет. Заявленията за услуги ще определят точното естество на работата, която трябва да бъде извършена, т.е. вида анализ, организиране на мероприятия, работни договорености, включително ресурси, които ще бъдат разпределени, точна продължителност, както и формат, който се изисква за изготвяне на доклади и др.
II.1.6)Oбщ терминологичен речник (CPV)98910000 Специфични услуги от международни организации и служби - DA01, 79952000 Услуги, свързани с организирането на събития - QA11 - QA12, 71241000 Проучване за осъществимост, консултантски услуги, анализ, 79110000 Юридически консултации и представителство, 79900000 Разнообразни бизнес услуги
II.2)Количество или обем на поръчката
II.2.1)Общо количество или обем :
Обемът на включената работа за изпълнението на тази поръчка се оценява на максимум 10 000 000 EUR без ДДС, за общата продължителност на поръчката и възможни подновявания.
II.2.2)Информация относно опциитеОпции: не
Směrnice 2004/18/ES
II.1)Popis
II.1.1)Název přidělený zakázce veřejným zadavatelem:
Rámcová smlouva týkající se mezinárodní politické spolupráce v oblasti průmyslu a malých a středních podniků.
II.1.2)Druh zakázky a místo provedení stavebních prací, místo dodávky nebo plněníSlužby
Kategorie služeb č. 11: Poradenství v oblasti řízení podniku [6] a s tím spojené služby
Hlavní místo provádění stavebních prací, místo dodání nebo plnění: Úkoly budou plněny v prostorách, které určí poskytovatel služeb, s výjimkou případů, kdy budou využívány prostory EASME nebo prostory Evropské komise.
Kód NUTS
II.1.4)Informace o rámcové smlouvěRámcová smlouva s několika účastníky
Počet účastníků rámcové smlouvy: 4
Doba platnosti rámcové smlouvy
Doba trvání v měsících: 24
II.1.5)Stručný popis zakázky nebo nákupu(ů)
EASME si přeje uzavřít rámcovou smlouvu v kaskádovém uspořádání zahrnující 4 uchazeče s nejvyšším dosaženým počtem bodů, pokrývající spolupráci s nečlenskými zeměmi EU v oblastech působnosti Generálního ředitelství pro vnitřní trh, průmysl, podnikání a malé a střední podniky, včetně spolupráce v oblasti regulace, surovin, vesmíru / globálního navigačního družicového systému (GNSS), cestovního ruchu, veřejných zakázek atd.
Cílem výzvy k podání nabídek je výběr poskytovatele služeb schopného poskytnout počet člověkodnů externí odborné kapacity, které bude použito na základě vyžádání prostřednictvím konkrétních žádostí o služby. Před uzavřením konkrétních smluv na základě těchto žádostí bude vymezen jejich podrobný obsah a rozpočet. Žádosti o služby určí přesnou povahu práce, která má být provedena, tj. druh analýzy, organizace akce, pracovní uspořádání, včetně zdrojů, které budou přiděleny, přesné doby trvání a také formátu požadovaného za účelem podávání zpráv atd.
II.1.6)Společný slovník pro veřejné zakázky (CPV)98910000 Služby mezinárodních organizací a institucí - DA01, 79952000 Organizování akcí - QA11 - QA12, 71241000 Studie proveditelnosti, poradenství, analýza, 79110000 Právní poradenství a zastupování, 79900000 Různé provozní a s podnikáním související služby
II.2)Množství nebo rozsah zakázky
II.2.1)Celkové množství nebo rozsah:
Množství příslušné práce na provedení této zakázky je posuzováno na maximálně 10 000 000 EUR bez DPH na celou dobu trvání zakázky a možná prodloužení.
II.2.2)Informace o opcíchOpce: ne
Direktiiv 2004/18/EÜ
I osa: Hankija
II.1)Kirjeldus
II.1.1)Hankija poolt hankelepingule antud nimetus:
Raamleping rahvusvahelise poliitikakoostöö kohta tööstuse ja VKEde valdkonnas
II.1.2)Hankelepingu liik ja ehitustööde teostamise, asjade tarnimise või teenuste osutamise kohtTeenused
Teenuse kategooria nr 11: Juhtimiskonsultatsiooniteenused [6] ja nendega seotud teenused
Põhiline ehitustööde teostamise, asjade tarnimise või teenuste osutamise koht: ülesanded täidetakse teenuseosutaja määratud ruumides, välja arvatud EASME või Euroopa Komisjoni ruumid.
NUTS kood
II.1.4)Teave raamlepingu kohtaRaamleping mitme pakkujaga
arv osalejat kavandatavale raamlepingule: 4
Raamlepingu kestus
Kestus kuudes: 24
II.1.5)Hankelepingu või hanke/hangete lühikirjeldus
EASME soovib sõlmida astmelise raamlepingu 4 enim punkte saanud pakkujaga, hõlmates koostööd mitte-ELi riikidega siseturu, tööstuse, ettevõtluse ja VKEde peadirektoraadi pädevusvaldkondades, sealhulgas regulatiivse koostöö, toorainete, kosmose/GNSSi, turismi, avalike hangete jne vallas.
Pakkumiskutse eesmärk on valida välja töövõtja, kes on võimeline pakkuma teatava arvu välise asjatundja suutlikkuse inimtööpäevi, mida kasutatakse olenevalt vajadustest konkreetsete teenuste taotlemisega. Enne selliste taotluste alusel erilepingute sõlmimist määratakse kindlaks nende üksikasjalik sisu ja eelarve. Teenuste taotlused sätestavad tehtavate tööde täpse laadi, st analüüsi liigi, sündmuse organiseerimise, töökorralduse, sh jaotatavad vahendid, täpse kestuse, samuti aruandluseks nõutava vormingu jne.
II.1.6)Ühtne riigihangete klassifikaator (CPV)98910000 Rahvusvaheliste organisatsioonide ja üksuste eriteenused - DA01, 79952000 Ürituste korraldamisega seotud teenused - QA11 - QA12, 71241000 Teostatavusuuringud, nõuandeteenused, analüüs, 79110000 Õigusabi- ja esindusteenused, 79900000 Mitmesugused äri- ja äriga seotud teenused
II.2)Lepingu kogus või ulatus
II.2.1)Üldkogus või ulatus:
Käesoleva lepingu täitmiseks vajaliku töö maht on hinnanguliselt 10 000 000 EUR (käibemaksuta) lepingu kogukestuse ja võimalike uuendamiste vältel.
II.2.2)Teave täiendavate hankevõimaluste kohtaTäiendavate hangete võimalused: ei
Directive 2004/18/CE
II.1)Description
II.1.1)Intitulé attribué au contrat par le pouvoir adjudicateur:
Contrat-cadre sur la coopération politique internationale dans le domaine de l'industrie et des PME.
II.1.2)Type de marché et lieu d’exécution, de livraison ou de prestationServices
Catégorie de services nº 11: Services de conseil en gestion [6] et services connexes
Lieu principal d’exécution des travaux, de livraison des fournitures ou de prestation des services: les tâches devront être exécutées dans les locaux désignés par le prestataire de services, à l'exception des locaux de l'EASME ou de la Commission européenne.
Code NUTS
II.1.4)Information sur l’accord-cadreAccord-cadre avec plusieurs opérateurs
Nombre de participants à l’accord-cadre envisagé: 4
Durée de l’accord-cadre
Durée en mois: 24
II.1.5)Description succincte du marché ou de l’acquisition/des acquisitions
L'EASME souhaite conclure un contrat-cadre en cascade avec les 4 soumissionnaires ayant obtenu les notes les plus élevées, qui portera sur la coopération avec les pays non membres de l'UE dans les domaines de compétence de la direction générale du marché intérieur, de l'industrie, de l'entrepreneuriat et des PME, y compris la coopération réglementaire, les matières premières, l'espace/le GNSS, le tourisme, les marchés publics, etc.
L'appel d'offres vise à sélectionner un contractant qui soit en mesure de mettre à disposition une capacité d'expertise externe correspondant à un certain nombre de jours-hommes, qui sera utilisée ponctuellement au moyen de demandes de services spécifiques. Le contenu et le budget détaillés des contrats spécifiques fondés sur ces demandes seront définis préalablement à leur conclusion. Les demandes de services préciseront la nature exacte des travaux à réaliser, c'est-à-dire le type d'analyse, l'organisation d'événements, les modalités de travail, y compris les ressources à attribuer, la durée exacte, ainsi que le format requis pour l'établissement des rapports, etc.
II.1.6)Classification CPV (vocabulaire commun pour les marchés publics)98910000 Services spécifiques aux organisations et aux organismes internationaux - DA01, 79952000 Services d'organisation d'événements - QA11 - QA12, 71241000 Études de faisabilité, service de conseil, analyse, 79110000 Services de conseils et de représentation juridiques, 79900000 Services divers aux entreprises et services connexes
II.2)Quantité ou étendue du marché
II.2.1)Quantité ou étendue globale:
Le volume de travail à effectuer dans le cadre du présent marché est évalué à un montant maximal de 10 000 000 EUR hors TVA pour la durée totale du contrat et de ses reconductions éventuelles.
II.2.2)Information sur les optionsOptions: non
Usluge - 238687-2015
Prikaži smanjeni prikaz
Belgija-Bruxelles: Okvirni ugovor o međunarodnoj političkoj suradnji u području industrije i malih i srednjih poduzeća
2015/S 130-238687
Poziv na nadmetanje
Usluge
Direktiva 2004/18/EZ
II.1)Opis
II.1.1)Naziv predmeta nabave koji je dodijelio javni naručitelj:
Okvirni ugovor o međunarodnoj političkoj suradnji u području industrije i malih i srednjih poduzetnika
II.1.2)Vrsta ugovora i mjesto izvođenja radova, isporuke robe ili pružanja usluga
Kategorija usluge br. 11: Usluge savjetovanja u menadžmentu (6) i srodne usluge
Glavno mjesto ili lokacija radova, isporuke robe ili pružanja usluga: Zadaci će se provoditi u prostorijama koje je odredio pružatelj usluga, osim u prostorijama EASME-a ili prostorijama Europske komisije.
NUTS kod
II.1.4)Podaci o okvirnom sporazumu
Okvirni sporazum s više gospodarskih subjekata
Broj gospodarskih subjekata predviđenog okvirnog sporazuma: 4
Trajanje okvirnog sporazuma
Trajanje u mjesecima: 24
II.1.5)Kratak opis ugovora ili nabave(a)
EASME želi sklopiti okvirni ugovor „u kaskadi”, uključujući 4 ponuditelja s najvećom ocjenom, obuhvaćajući suradnju s državama koje nisu članice EU-a u područjima nadležnosti Glavne uprave za unutarnje tržište, industriju, poduzetništvo te male i srednje poduzetnike, uključujući regulatornu suradnju, sirovine, svemir/GNSS, turizam, javnu nabavu itd.
Cilj je poziva na nadmetanje odabir izvršitelja sposobnog za pružanje određenog broja dana po osobi u pogledu vanjske stručne sposobnosti koje će biti korištena, na zahtjev, putem određenog zahtjeva za uslugu. Prije sklapanja specifičnih ugovora na temelju takvog zahtjeva, bit će definiran njihov detaljan sadržaj i proračun. Zahtjevima za usluge navest će se točna priroda radova koji će biti izvršeni, odnosno vrsta analize, organiziranja događanja, radnih dogovora, uključujući resurse koji trebaju biti raspodijeljeni, točno trajanje, kao i oblik potrebnog izvješćivanja itd.
II.1.6)Jedinstveni rječnik javne nabave (CPV)
98910000 Usluge koje su svojstvene međunarodnim organizacijama i tijelima - DA01, 79952000 Usluge organiziranja događanja - QA11 - QA12, 71241000 Studija izvodljivosti, savjetodavna usluga, analiza, 79110000 Usluge pravnog savjetovanja i zastupanja, 79900000 Razne poslovne usluge i usluge vezane za poslovanje
II.2)Količina ili opseg predmeta nabave
II.2.1)Ukupna količina ili opseg:
Količina rada obuhvaćenog za izvršavanje ovog ugovora ocjenjuje se na najviše 10 000 000 EUR bez PDV-a, za ukupno trajanje ugovora i moguća obnavljanja.
II.2.2)Podaci o opcijama
Opcije: ne
Ajánlati/részvételi felhívás
2004/18/EK irányelv
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)Meghatározás
II.1.1)Az ajánlatkérő által a szerződéshez rendelt elnevezés:
Az ipar és a kkv-k területére irányuló nemzetközi politikai együttműködési keretszerződés.
II.1.2)A szerződés típusa és a teljesítés helyeSzolgáltatások
Szolgáltatási kategória száma 11: Vezetési tanácsadó szolgáltatások [6] és az ezzel összefüggő szolgáltatások
A teljesítés helye: A feladatokat a szolgáltató által kijelölt helyen kell teljesíteni, az EASME vagy az Európai Bizottság helyszíneinek kivételével.
NUTS-kód
II.1.4)Keretmegállapodásra vonatkozó információkKeretmegállapodás több ajánlattevővel
A tervezett keretmegállapodás résztvevőinek száma : 4
A keretmegállapodás időtartama
Az időtartam hónapban: 24
II.1.5)A szerződés vagy a beszerzés(ek) rövid meghatározása
Az EASME lépcsőzetes keretszerződést kíván kötni a 4 legnagyobb pontszámú ajánlattevővel a nem uniós országokkal való együttműködés lefedésére a Belső Piaci, Ipar-, Vállalkozás- és Kkv-politikai Főigazgatóság kompetenciaterületein, ideértve a szabályozási együttműködést, a nyersanyagokat, az űr/GNSS-programot, az idegenforgalmat, a közbeszerzést stb.
A pályázati felhívás célja egy nyertes ajánlattevő kiválasztása, aki képes számos embernapnyi külső szakértői kapacitás biztosítására, melyet – szükség esetén – konkrét szolgáltatási igények alapján fognak felhasználni. Az ilyen jellegű igényekre vonatkozó konkrét szerződések megkötése előtt azok részletes tartalma és költségvetése meghatározásra kerül. A szolgáltatási igények felmerülésekor meghatározásra kerül az elvégzendő munkák konkrét természete, azaz: az elemzés típusa, a rendezvényszervezés, a munkamegállapodás, ideértve a meghatározott erőforrásokat, a konkrét időtartamot, valamint a jelentés megkívánt formáját stb.
II.1.6)Közös közbeszerzési szójegyzék (CPV)98910000 Nemzetközi szervezetek és testületek által nyújtott szakszolgáltatás - DA01, 79952000 Rendezvényszervezési szolgáltatások - QA11 - QA12, 71241000 Megvalósíthatósági tanulmány, tanácsadó szolgáltatás, elemzés, 79110000 Jogi tanácsadási és képviseleti szolgáltatások, 79900000 Különféle üzleti és üzlettel kapcsolatos szolgáltatások
II.2)Szerződés szerinti mennyiség
II.2.1)Teljes mennyiség:
A szerződés teljesítéséhez szükséges munkamennyiség becsült értéke maximum 10 000 000 EUR héa nélkül a szerződés teljes időtartamára vonatkozóan, beleértve az esetleges meghosszabbításokat is.
II.2.2)Vételi jogra (opcióra) vonatkozó információVételi jog (opció): nem
Direktyva 2004/18/EB
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Aprašymas
II.1.1)Pavadinimas, kurį perkančioji organizacija suteikė sutarčiai:
Preliminarioji sutartis dėl tarptautinio politinio bendradarbiavimo pramonės ir MVĮ srityje.
II.1.2)Sutarties tipas ir darbų atlikimo, prekių pristatymo ar paslaugų teikimo vietaPaslaugos
Paslaugų kategorija Nr. 11: Valdymo konsultavimo [6] ir susijusios paslaugos
Pagrindinė darbų atlikimo, prekių pristatymo ar paslaugų teikimo vieta: užduotys bus vykdomos paslaugos teikėjo nurodytose patalpose, išskyrus EASME, arba Europos Komisijos patalpose.
NUTS kodas
II.1.4)Informacija apie preliminarųjį susitarimąPreliminarusis susitarimas su keliais subjektais
Skaičius numatomo preliminariojo susitarimo dalyvių: 4
Preliminariojo susitarimo trukmė
Trukmė mėnesiais: 24
II.1.5)Trumpas sutarties ar pirkimo(-ų) aprašymas
EASME pageidauja sudaryti preliminariąją „pakopinę“ sutartį su 4 konkurso dalyviais, gavusiais aukščiausius balus, apimančią bendradarbiavimą su ne ES šalimis Vidaus rinkos, pramonės, verslininkystės ir MVĮ generalinio direktorato kompetencijos srityse, įskaitant bendradarbiavimą reguliavimo klausimais, žaliavas, kosmosą / GNSS, turizmą, viešuosius pirkimus ir kt.
Kvietimo pateikti pasiūlymus tikslas – atrinkti rangovą, galintį teikti tam tikrą skaičių asmens darbo dienų išorės ekspertų pajėgumus, kurie bus naudojami pagal pareikalavimą prašant specialų paslaugų. Prieš sudarant specialias sutartis, pagrįstas tokiais prašymais, bus išsamiai apibrėžtas jų turinys ir biudžetas. Paslaugų prašymuose bus nurodytas tikslus darbo, kuris turi būti vykdomas, pobūdis, t. y. analizės tipas, renginių organizavimas, darbo tvarka, įskaitant išteklius, kurie bus paskirstyti, tikslią trukmę bei reikalaujamo ataskaitų teikimo formatą ir t. t.
II.1.6)Bendrasis viešųjų pirkimų žodynas (BVPŽ)98910000 Specifinės tarptautinių organizacijų ir institucijų paslaugos - DA01, 79952000 Su renginiais susijusios paslaugos - QA11 - QA12, 71241000 Galimybių studijos, konsultavimo paslaugos, analizė, 79110000 Teisinio konsultavimo ir atstovavimo paslaugos, 79900000 Įvairios verslo ir su verslu susijusios paslaugos
II.2)Kiekis arba sutarties apimtis
II.2.1)Visas kiekis ar visa apimtis:
Numatoma, kad šios sutarties darbų apimtis – daugiausia 10 000 000 EUR be PVM visu sutarties laikotarpiu ir galimiems pratęsimams.
II.2.2)Informacija apie pasirinkimo galimybesPasirinkimo galimybės: ne
Direktīva 2004/18/EK
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde
II.1)Apraksts
II.1.1)Līgumslēdzējas iestādes piešķirtais līguma nosaukums:
Pamatnolīgums par starptautisku politisko sadarbību rūpniecības un MVU jomā.
II.1.2)Līguma veids un būvdarbu veikšanas, piegādes vai pakalpojumu sniegšanas vietaPakalpojumi
Pakalpojumu kategorija Nr. 11: Vadības konsultāciju pakalpojumi [6] un saistītie pakalpojumi
Galvenā būvdarbu veikšanas vieta, piegādes vai pakalpojumu sniegšanas vieta: uzdevumi jāizpilda pakalpojumu sniedzēja norādītajās telpās, izņemot EASME un Eiropas Komisijas telpas.
NUTS kods
II.1.4)Informācija par vispārīgo vienošanosVispārīgā vienošanās ar vairākiem uzņēmējiem
Skaits maksimālais plānotais vispārīgās vienošanās dalībnieku skaits [ ] [ ] [ ]: 4
Vispārīgās vienošanās darbības laiks
Ilgums mēnešos: 24
II.1.5)Īss līguma vai iepirkuma(-u) apraksts
EASME vēlas ar 4 pretendentiem, kas būs saņēmuši lielāko punktu skaitu, noslēgt kaskādes veida pamatnolīgumu par sadarbību ar ārpus ES esošām valstīm Iekšējā tirgus, rūpniecības, uzņēmējdarbības un MVU ģenerāldirektorāta kompetences jomās, tostarp regulatīvās sadarbības, izejmateriālu, kosmosa/GNSS, tūrisma, publiskā iepirkuma jomā u. c.
Uzaicinājuma uz konkursu mērķis ir izvēlēties darbuzņēmēju, kurš spēj nodrošināt noteiktu skaitu cilvēkdienu ārējo ekspertu spēju, kas pēc pieprasījuma tiks izmantotas ar konkrētu pakalpojumu pieprasījumu starpniecību. Pirms konkrētu līgumu noslēgšanas uz šo pieprasījumu pamata tiks detalizēti noteikts to saturs un budžets. Pakalpojumu pieprasījumos tiks noteikts konkrēts veicamā darba veids, tas ir, analīzes veids, pasākumu organizācija, darba kārtība, tai skaitā piešķiramie resursi, precīzs ilgums, kā arī nepieciešamais ziņojumu formāts utt.
II.1.6)Kopējā publiskā iepirkuma vārdnīca (CPV)98910000 Starptautiskām organizācijām un struktūrām raksturīgi pakalpojumi - DA01, 79952000 Pasākumu organizēšanas pakalpojumi - QA11 - QA12, 71241000 Priekšizpēte, konsultāciju dienests, analīze, 79110000 Juridisko konsultāciju un pārstāvniecības pakalpojumi, 79900000 Dažādi uzņēmējdarbības un ar uzņēmējdarbību saistīti pakalpojumi
II.2)Līguma daudzums vai apjoms
II.2.1)Kopējais daudzums vai apjoms:
Aprēķināts, ka šā līguma izpildei nepieciešamā darba apjoms ir līdzvērtīgs maksimāli 10 000 000 EUR bez PVN līguma kopējā darbības laikā un iespējamo pagarinājumu laikā.
II.2.2)Informācija par iespējāmIespējas: nē
Direttiva 2004/18/KE
II.1)Deskrizzjoni
II.1.1)Titlu mogħti lill-kuntratt mill-awtorità kontraenti:
Qafas ta' kuntratt dwar il-kooperazzjoni tal-politika internazzjonali fil-qasam tal-industrija u l-IŻM.
II.1.2)Tip ta’ kuntratt u l-post tax-xogħlijiet, il-post tal-kunsinna jew tal-eżekuzzjoniServizzi
Kategorija tas-servizz Nru 11: Servizzi ta’ ġestjoni u konsulenza [6] u servizzi relatati
Is-sit jew il-post ewlieni tax-xogħlijiet, il-post tal-kunsinna jew tal-eżekuzzjoni: Ix-xogħlijiet għandhom jitwettqu fil-bini indikat mill-fornitur tas-servizz, bl-eċċezzjoni tal-bini tal-EASME jew tal-Kummissjoni Ewropea.
Kodiċi NUTS
II.1.4)Informazzjoni dwar qafas ta' ftehimFtehim qafas b’diversi operaturi
Għadd tal-parteċipanti għall-ftehim qafas previst: 4
Tul ta' żmien tal-ftehim qafas
Tul ta' żmien f’xhur: 24
II.1.5)Deskrizzjoni qasira tal-kuntratt jew tax-xiri
L-EASME tixtieq tidħol f'qafas ta' kuntratt 'f'ordni ta' prijorità' inklużi l-4 teffiegħa tal-offerti bl-ogħla punteġġi, li jkopri l-kooperazzjoni ma' pajjiżi mhux fl-UE fl-oqsma ta' kompetenza tad-Direttorat Ġenerali għas-Suq Intern, l-Industrija, l-Intraprenditorjat u l-IŻM inklużi l-kooperazzjoni regolatorja, il-materji primi, l-ispazji/l-SSNG (Sistema ta' Satellita għan-Navigazzjoni Globali), it-turiżmu, il-ksib pubbliku, eċċ.
Is-sejħa għall-offerti għandha l-għan li tagħżel kuntrattur kapaċi jipprovdi numru ta' jiem f'xogħol ta' bniedem ta' ħila esperta esterna li se tkun użata, fuq talba, permezz ta' talbiet speċifiċi għal servizz. Qabel ma jidħlu f'kuntratti speċifiċi fuq il-bażi ta' tali talbiet, il-kontenut u l-baġit iddettaljat tagħhom se jkunu ddefiniti. It-talbiet għas-servizz se jistipulaw in-natura eżatta tax-xogħol li jrid jitwettaq, i.e. it-tip ta' analiżi, l-organizzazzjoni tal-avvenimenti, l-arranġamenti tal-ħidma, inklużi r-riżorsi li se jkunu allokati, it-tul ta' żmien eżatt, kif ukoll il-format meħtieġ għar-rappurtaġġ, eċċ.
II.1.6)Vokabularju komuni dwar l-akkwisti (CPV)98910000 Servizzi speċifiċi għall-organizzazzjonijiet u l-korpi internazzjonali - DA01, 79952000 Servizzi ta' avvenimenti - QA11 - QA12, 71241000 Studji ta' fattibbiltà, servizz ta' konsulenza, analiżi, 79110000 Servizzi legali u tar-rappreżentazzjoni, 79900000 Servizzi varji tan-negozju u dawk relatati miegħu
II.2)Kwantità jew ambitu tal-kuntratt
II.2.1)Il-kwantità jew l-ambitu totali:
L-ammont tax-xogħol involut biex jitwettaq dan il-kuntratt hu vvalutat f'massimu ta' EUR 10 000 000 mingħajr il-VAT, għat-tul ta' żmien totali tal-kuntratt u t-tiġdidiet possibbli.
II.2.2)Informazzjoni dwar l-għażlietGħażliet: le
Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Servicii - 238687-2015
Afișează vizualizare compactă
Belgia-Bruxelles: Contract-cadru privind cooperarea politică internaţională în domeniul industriei şi al IMM-urilor
Anunț de participare
Servicii
II.1)Descriere
II.1.1)Denumirea atribuită contractului de autoritatea contractantă:
Contract-cadru privind cooperarea politică internaţională în domeniul industriei şi al IMM-urilor.
II.1.2)Tipul contractului și locul de executare a lucrărilor, de livrare a produselor sau de prestare a serviciilor
Categoria de servicii nr 11: Servicii de consultanță pentru management [6] și servicii conexe
Locul principal de executare a lucrărilor, de livrare sau de prestare: sarcinile vor fi executate la sediul desemnat de prestatorul de servicii, cu excepţia sediului EASME sau a sediului Comisiei Europene.
Cod NUTS
II.1.4)Informații privind acordul-cadru
Acord-cadru cu mai mulți operatori economici
Numărul de participanți la acordul-cadru preconizat: 4
Durata acordului-cadru
Durata în luni: 24
II.1.5)Descrierea succintă a contractului sau a achiziției/achizițiilor
EASME intenţionează să încheie un contract-cadru „în cascadă” cu cei 4 ofertanţi care au obţinut cele mai mari punctaje, vizând cooperarea cu ţări din afara UE în domeniile de competenţă ale Direcţiei Generale Piaţă Internă, Industrie, Antreprenoriat şi IMM-uri, inclusiv cooperarea în materie de reglementare, materii prime, spaţiu/GNSS, turism, achiziţii publice etc.
Licitaţia vizează selectarea unui contractant capabil să furnizeze o capacitate de expertiză externă corespunzătoare unui număr de om-zile care va fi utilizată, la cerere, prin intermediul unor cereri de servicii specifice. Înainte de intrarea în vigoare a contractelor pe baza unor astfel de cereri, vor fi stabilite conţinutul şi bugetul detaliate ale acestora. Cererile de servicii vor indica natura exactă a activităţilor care urmează să fie executate, şi anume tipul de analiză, organizarea de evenimente, dispoziţiile de lucru, inclusiv resursele care urmează să fie alocate, durata exactă, precum şi formatul solicitat pentru elaborarea de rapoarte etc.
II.1.6)Clasificare CPV (Vocabularul comun privind achizițiile publice)
98910000 Servicii specifice organizaţiilor şi organismelor internaţionale - DA01, 79952000 Servicii pentru evenimente - QA11 - QA12, 71241000 Studii de fezabilitate, servicii de consultanţă, analize, 79110000 Servicii de consultanţă şi de reprezentare juridică, 79900000 Diverse servicii comerciale şi servicii conexe
II.2)Cantitatea sau domeniul contractului
II.2.1)Cantitatea totală sau domeniul:
Valoarea activităţilor implicate în executarea acestui contract este estimată la maximum 10 000 000 EUR, fără TVA, pentru durata totală a contractului şi a posibilelor reînnoiri.
II.2.2)Informații privind opțiunile
Opțiuni: nu
Tjänster - 238687-2015
Visa förkortad version
Belgien-Bryssel: Ramavtal om internationellt politiskt samarbete på området för industrin och små och medelstora företag
Meddelande om upphandling
Tjänster
Direktiv 2004/18/EG
II.1)Beskrivning
II.1.1)Den upphandlande myndighetens benämning på upphandlingen:
Ramavtal om internationellt politiskt samarbete på området för industrin och små och medelstora företag
II.1.2)Typ av upphandling och plats för byggentreprenad, leverans eller utförande
Tjänstekategori: nr 11: Organisationskonsulttjänster [6] och därmed sammanhängande tjänster
Huvudsaklig plats för byggnation/anläggning, leverans eller utförande: Uppgifterna ska utföras i de lokaler som tjänsteleverantören utser, med undantag för Easmes eller Europeiska kommissionens lokaler.
NUTS-kod
II.1.4)Information om ramavtal
Ramavtal med flera aktörer
Antal deltagare i det planerade ramavtalet: 4
Ramavtalets löptid
Antal månader: 24
II.1.5)Kort beskrivning av upphandlingen eller inköpet/inköpen
Easme önskar ingå ett ramavtal i kaskadform med de 4 anbudsgivarna med den högsta poängen som ska omfatta samarbetet med länder utanför EU inom behörighetsområdena för generaldirektoratet för inre marknaden, industri, entreprenörskap samt små och medelstora företag, inbegripet områdena för regleringssamarbete, råvaror, rymden/GNSS, turism, offentlig upphandling osv.
Anbudsinfordran syftar till att välja ut en uppdragstagare som, på begäran genom specifika tjänstebeställningar, kan tillhandahålla ett antal persondagars extern expertis. Före det att specifika kontrakt tecknas på grundval av sådana beställningar kommer deras närmare innehåll och budget att fastställas. Tjänstebeställningarna kommer att föreskriva exakt vilket slags arbete som ska utföras, dvs. typen av analys, anordnande av evenemang, arbetsförhållanden inklusive medel som skall anslås, exakt löptid samt erfordrat format för rapportering etc.
II.1.6)Gemensam terminologi vid offentlig upphandlng (CPV-referensnummer)
98910000 Särskilda tjänster för internationella organisationer och organ - DA01, 79952000 Evenemang - QA11 - QA12, 71241000 Genomförbarhetsstudie, rådgivning och analys, 79110000 Juridisk rådgivning och representation, 79900000 Diverse företags- och övriga tjänster
II.2)Upphandlingens mängd eller omfattning
II.2.1)Total mängd eller omfattning:
Mängden arbete som erfordras för genomförandet av detta kontrakt uppskattas till motsvarande högst 10 000 000 EUR exklusive moms för kontraktets sammanlagda löptid med möjliga förlängningar.
II.2.2)Information om optioner
Option: nej