(Приложение към Официален вестник на Европейския съюз, 22.6.2016 г., 2016/S 119-211231)
Европейска комисия, Directorate-General for Informatics, rue Belliard 28, 1049 Brussels, БЕЛГИЯ. За контакти: DIGIT Contracts Info Centre. Тел. +322 2960762. Електронна поща: DIGIT-CONTRACTS-INFO-CENTRE@ec.europa.eu
Вместо
II.1.1) Заглавие:
DIGIT/R3/PO/2015/023 – PrinCESSe II – партида 1 – придобиване на групови и персонални многофункционални устройства, принтери, скенери, изобразителни устройства и изходни устройства за специфични цели, опции, разширения и консумативи, свързани услуги.
DIGIT/R3/PO/2015/023 – PrinCESSe II – партида 1 – закупуване на групови многофункционални устройства, принтери, техните опции, разширения и консумативи, свързани с тях услуги.
(Supplement to the Official Journal of the European Union, 22.6.2016, 2016/S 119-211231)
European Commission, Directorate-General for Informatics, rue Belliard 28, 1049 Brussels, BELGIUM. Contact: DIGIT Contracts Info Centre. Tel. +322 2960762. E-mail: DIGIT-CONTRACTS-INFO-CENTRE@ec.europa.eu
Instead of
II.1.1) Title:
DIGIT/R3/PO/2015/023 — PrinCESSe II — lot 1 — acquisition of group and personal multifunctional devices, printers, scanners, specific purpose output and imaging devices, options, extensions and consumables, related services.
DIGIT/R3/PO/2015/023 — PrinCESSe II — lot 1 — acquisition of group multifunctional devices, printers, their options, extensions and consumables, related services.
Eiropas Komisija, Directorate-General for Informatics, rue Belliard 28, 1049 Brussels, BEĻĢIJA. Kontaktpunkts: DIGIT Contracts Info Centre. Tālr. +322 2960762. E-pasts: DIGIT-CONTRACTS-INFO-CENTRE@ec.europa.eu
Šī teksta vietā
"II.1.1) Nosaukums:
DIGIT/R3/PO/2015/023 – PrinCESSe II – 1. daļa – grupas un individuālu daudzfunkcionālu ierīču, printeru, skeneru, īpašam nolūkam paredzētu izvades un attēlveides ierīču, opciju, paplašinājumu un piederumu, saistīto pakalpojumu iegāde.