Pravna osnova:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Usluge voditelja projekta na projektu sanacije jame Sovjak
Referentni broj: E-VV-9/2021
II.1.2)Glavna CPV oznaka71541000 Usluge vođenja projekta u građevinarstvu
II.1.4)Kratak opis:
Usluge voditelja projekta nad projektiranjem, izvođenjem radova, te ishođenjem dozvola na projektu sanacije jame Sovjak, u svemu prema uvjetima ugovora za Postrojenja i projektiranje i građenje za elektrotehničke i strojarske građevinske i inženjerske radove po projektima Izvođača (Fidic Žuta knjiga, prvo izdanje 1999., hrvatski prijevod u izdanju Hrvatske udruge konzultanata, Hrvatske komore inženjera građevinarstva i Udruge konzultantskih društava u graditeljstvu objavljen 2014. godine) te nad provedbom nadzora građenja nad istim.
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednostVrijednost bez PDV-a: 3 857 760.00 HRK
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a71541000 Usluge vođenja projekta u građevinarstvu
72224000 Usluge savjetovanja na području vođenja projekta
71310000 Savjetodavne tehničke usluge i savjetodavne usluge u građevinarstvu
II.2.4)Opis nabave:
Usluge voditelja projekta nad projektiranjem, izvođenjem radova, te ishođenjem dozvola na projektu sanacije jame Sovjak. Detaljan opis se nalazi u Projektnom zadatku – Knjiga 3.