Juridiskais pamats:
Direktīva 2014/24/ES
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Gofrēta kartona mitrumizturīgas kastes meža stādu uzglabāšanai un pārvadāšanai iegāde
Atsauces numurs: AS LVM SS 2020/164_Ak
II.1.2)Galvenās CPV kods22993400 Gofrētais papīrs vai kartons
II.1.4)Īss apraksts:
Gofrēta kartona mitrumizturīgas kastes meža stādu uzglabāšanai un pārvadāšanai iegāde.
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtība
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: nē
II.2)Apraksts
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)22993400 Gofrētais papīrs vai kartons
II.2.4)Iepirkuma apraksts: