Supplies - 239758-2022
Submission deadline has been amended by:  284256-2022
Czechia-Odry: Diagnostic agents
2022/S 089-239758
Contract notice
Supplies
Legal Basis:
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dodávka reagencií, spotřebního materiálu, kalibračních a kontrolních materiálů pro biochemická a imunochemická vyšetření včetně bezplatné výpůjčky biochemického a imunochemického analyzátoru
II.1.2)Main CPV code
33694000 Diagnostic agents
II.1.4)Short description:
Předmětem plnění této veřejné zakázky jsou průběžné dodávky reagencií, spotřebního materiálu, kalibračních a kontrolních materiálů pro biochemická a imunochemická vyšetření, nutných k provádění požadovaných biochemických a imunochemických vyšetření, spojené s bezplatnou výpůjčkou biochemického a imunochemického analyzátoru včetně jejich instalace, uvedení do provozu, zaškolení zaměstnanců zadavatele a zajištění pravidelné údržby a servisu po celou dobu plnění veřejné zakázky.
Podrobná specifikace biochemického a imunochemického analyzátoru, který má být předmětem související bezplatné výpůjčky, včetně souvisejících požadavků zadavatele je obsažena v příloze č. 3 této zadávací dokumentace - Technická specifikace přístrojů a ve smlouvách na realizaci veřejné zakázky, které tvoří přílohu č. 2 této zadávací dokumentace (Rámcová kupní smlouva a smlouva o výpůjčce).
II.1.5)Estimated total value
Value excluding VAT: 32 000 000.00 CZK
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.4)Description of the procurement: