II dalis: Objektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
MTEP įrangos pirkimas (4)
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas33124110 Diagnostikos sistemos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
II.1.5)Numatoma bendra vertėVertė be PVM: 360 907.00 EUR
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
Pasiūlymai gali būti teikiami dėl visų pirkimo dalių
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)39162000 Mokymo įranga
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Įrangos komplektas Nr. 1. Pirkimo objekto dalies sudedamosios dalys nurodytos pirkimo dokumentuose.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 2
Įrangos komplektas Nr. 2. Pirkimo objekto dalies sudedamosios dalys nurodytos pirkimo dokumentuose.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 3
Įrangos komplektas Nr. 3. Pirkimo objekto dalies sudedamosios dalys nurodytos pirkimo dokumentuose.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 4
Įrangos komplektas Nr. 4. Pirkimo objekto dalies sudedamosios dalys nurodytos pirkimo dokumentuose.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 5
Įrangos komplektas Nr. 5. Pirkimo objekto dalies sudedamosios dalys nurodytos pirkimo dokumentuose.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 6
Įrangos komplektas Nr. 6. Pirkimo objekto dalies sudedamosios dalys nurodytos pirkimo dokumentuose.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 7
Įrangos komplektas Nr. 7. Pirkimo objekto dalies sudedamosios dalys nurodytos pirkimo dokumentuose.